Liepājas autobusu parks noslēdzisi desmit gadu līgumu ar Liepājas pašvaldības aģentūru "Liepājas sabiedriskais transports" par kopējo summu 51,367 miljoni eiro.

Šādu informāciju kompānija sniegusi biržai "NASDAQ IMX Riga", ziņo BNS.

Kompānijas pārstāvji informē, ka Liepājas autobusu parks ir noslēdzis sadarbības līgumu ar aģentūru "Liepājas sabiedriskais transports" par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu Liepājas pilsētas maršrutos turpmākos desmit gadus. Tādējādi Liepājas autobusu parks kļūs par vienīgo pasažieru autopārvadājumu nodrošinātāju Liepājas pilsētas maršrutu tīkla daļas maršrutos.

Līguma kopējā summa ir 51 367 170 eiro.

Tāpat kompānijas pārstāvji atzīmē, ka līguma izpilde Liepājas autobusu parkam būs jāsāk ne vēlāk kā 11 mēnešus pēc līguma noslēgšanas, proti, ne vēlāk kā 2015.gada 4.maijā.

Līdz jaunā līguma spēkā stāšanās minētās Liepājas pilsētas maršrutu tīkla daļas maršrutus apkalpos vairāki pasažieru autopārvadājumu uzņēmumi, tostarp Liepājas autobusu parks.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka Liepājas autobusu parks pagājušajā gadā strādājis ar 10,5 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 29,9% vairāk nekā 2012.gadā, taču uzņēmums cieta zaudējumus 59,7 tūkstošus pretstatā peļņai  2012.gadā.

Liepājas autobusu parka lielākais akcionārs ir uzņēmums "LAP1R" – tā īpašumā ir 49,49% uzņēmuma akciju, bet otra lielākā akcionāre ir Liepājas dome, kurai pieder 34,85% autobusu parka akciju. Autobusu parka akciju kapitāls ir 627,4 tūkstoši latu (888,6 tūkstoši eiro).

Uzņēmuma akcijas kotē biržas "NASDAQ OMX Riga" otrajā sarakstā.