Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus pieteikt dalību LTRK iespēju festivālā "Uzņēmēju dienas 2021", kas šā gada pavasarī virtuālā formātā norisināsies visos četros Latvijas reģionos, aģentūrai LETA pavēstīja LTRK Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Inese Raiba.

Viņa informēja, ka 8. un 9.aprīlī festivāls virtuālajā formātā norisināsies Liepāja, 22. un 23.aprīlī – Jelgavā, 6. un 7.maijā Cēsīs, bet 20. un 21.maijā Daugavpilī.

LTRK iespēju festivāls "Uzņēmēju dienas" ir vērienīga daudznozaru izstāde, kas jau ierasti reizi gadā katrā reģionā pulcē uzņēmumus un izglītības iestādes, lai interaktīvi iepazīstinātu apmeklētājus ar savu darbību, produkciju, pakalpojumiem un piedāvājumu, taču šogad pavasarī tā pirmo reizi norisināsies pilnīgi virtuālā formātā.

Apmeklētājiem virtuālā izstāde būs pieejama gan pasākuma mājaslapā – kataloga formātā, gan speciāli šim pasākumam izveidotā platformā, kur būs apskatāmi izstādes dalībnieku profili. Apmeklētāji varēs ne tikai uzzināt par dalībnieku piedāvājumu, apskatot to aprakstus, vizuālos vai video materiālus, bet arī sarunāt tiešsaistes tikšanos vai uzdot jautājumus, izmantojot tērzēšanas iespējas.

Šogad otrās dienas centrālais notikums būs biznesa forumi, kas tiks organizēts attālināti, veidojot tā tiešraides plašsaziņas portālos, sociālajos tīklos un pasākuma mājaslapā. Visu četru reģionu forumi apskatīs dažādas tēmas, taču kopā veidos vienotu ciklu, sniedzot apmeklētājiem ieskatu aktualitātēs un jaunākajās attīstības tendencēs. Tēmas prezentēs savas jomas eksperti un viedokļu līderi, sīkāk apspriestas tās tiks ekspertu diskusijās.

Katram no četriem pasākumiem būs sadarbības valsts, ar kuras uzņēmēju delegāciju būs iespējams tīkloties. Kā papildus pakalpojums tiks nodrošinātas arī konkrētas virtuālās B2B tikšanās ar atlasītiem ārvalstu uzņēmumiem.

LTRK ir uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Kamerai ir gandrīz 6000 biedru, tostarp apmēram 3000 individuālo uzņēmumu un apmēram 3000 uzņēmējus pārstāvošo biedrību. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2019.gadā pārsniedza 17,2 miljardus eiro. LTRK pārstāv tās biedru intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, sniedz atbalstu biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī palīdz atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.