Liepājas pašvaldības administrācija no 1.marta sāks pieņemt iesniegumus atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniegšanai 2021.gada tirdzniecības sezonai Liepājas pilsētā. Pieteikšanās Jūrmalas parkā un pludmalē notiks, vadoties pēc atjaunotās tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietu kartes, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Ņemot vērā valstī esošo epidemioloģisko situāciju, pašvaldība aicina iesniegumus kopā ar nepieciešamajiem dokumentiem atļaujas saņemšanai iesniegt elektroniski, ar drošu elektronisku parakstu nosūtot uz e-pastu pasts@liepaja.lv, noformētu atbilstoši Elektronisko dokumentu likumam un elektronisko dokumentu noformēšanas kārtībai.

Ja dokumentus nav iespējams iesniegt elektroniski, tiks nodrošināta iespēja dokumentus iesniegt arī klātienē:
– pirmdien, 1.martā, no pulksten 8.30 līdz 18 dokumentus klātienē Peldu ielā 5, 1. stāvā pieņems speciālists tirdzniecības jautājumos). Jāņem vērā, ka klātienē speciālists pieņems tikai šo vienu dienu;
– bet no 2.marta iesnieguma dokumentus varēs atstāt arī pastkastītē, kas izvietota iekštelpās Liepājas pašvaldības administrācijas foajē, Rožu ielā 6.

Iesniegumus klātienē pieņems, ievērojot visus noteiktos drošības pasākumus. Apmeklētājiem telpās jāvelk mutes un deguna aizsegs, jādezinficē rokas, jāievēro distancēšanās un citi noteiktie drošības pasākumi.

Tāpat komersantus aicinām ņemt vērā, ka ir aktualizētas ielu tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas vietas Jūrmalas parkā, kā arī centrālajā, Dienvidrietumu un Karostas pludmalē. Aktuālās vietas kartē var apskatīt pašvaldības tīmekļa vietnē liepaja.lv/pakalpojumu-vietas

Konsultāciju par ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas atļaujām var saņemt, zvanot klientu apkalpošanas speciālistei tirdzniecības jautājumos pa tālruni: 634 04779.

Jau ziņots, ka saistībā ar valstī noteikto ārkārtējo situāciju tiek mainīta pieteikšanās kārtība uz ielu tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu vietām Liepājas pilsētā, tostarp Jūrmalas parkā un pludmalē, nosakot, ka pašvaldība iesniegumus atļaujas saņemšanai 2021.gada tirdzniecības sezonai pieņems, sākot no 1. marta, nevis gada sākuma, kā tas bijis iepriekš.