Saeimas deputāts Valērijs Agešins ("Saskaņa") dalās, kā pats saka, pārdomās, pašvaldību vēlēšanas gaidot. Šīs pārdomas deputāts portālam atsūtīja pēc savas iniciatīvas. Savukārt portāls irliepaja.lv lūdza Agešina kungu izteikt viedokli par kaimiņvalsts Krievijas politiķu Navaļnija un Putina dueli: "Ne tikai Krievijā vai Rīgā, arī Liepājā cilvēki protestēja pret Navaļnija apcietināšanu, bija sašutuši par viņa saindēšanu. Kāds ir jūsu viedoklis par šiem notikumiem un Krievijas oficiālo nostāju?"


Pagaidām Agešina kungs nav atbildējis. Taču varat iepazīties ar deputāta pirmsvēlēšanu pārdomām!

"Cienījamie liepājnieki! Dārgie draugi!


Te ieskicētas manas pārdomas saistībā ar Liepājas domes vēlēšanām, kas neizbēgami tuvojas. Būšu patiešām priecīgs par Jūsu vērtējumiem, piezīmēm un novēlējumiem! Jau iepriekš – LIELS PALDIES!

Liepājas domes vēlēšanas notiks 5.jūnijā. "Saskaņa"S komanda šim pasākumam pārdomāti gatavojas, lai piedāvātu savu redzējumu, kas Jums, mīļie liepājnieki, neliks vilties un būs pievilcīgs. Esmu pārliecināts, ka tādi jautājumi kā sociālais taisnīgums, iedzīvotāju labklājība, atbalsts ģimenēm ir svarīgi katram liepājniekam, jo katru dienu ar tiem saskaramies. Sašķeltība un savstarpējā neuzticēšanās to nekādi neveicina.


Daudzi liepājnieki regulāri vēršas pie mums ar interesantām idejām un priekšlikumiem. Pēdējā laikā to ir aizvien vairāk. Diemžēl cilvēki nāk pie mums arī ar savām sāpēm un problēmām: drakoniskās apkures, ūdens un gružu izvešanas izmaksas ir kā smags slogs uz iedzīvotāju pleciem.


Par to "pilsētas tēvi" tiešām pelnījuši pērienu!   

Nē, laikam ne tādu dzīvi mēs vēlamies savā pilsētā. Esmu pārliecināts, ka visi liepājnieki (ne tikai Liepājas speciālās ekonomiskās zonas valdes locekļi) grib, lai būtu stabili ienākumi, grib būt pārliecināti par rītdienu un nodrošināti jau šodien. Vienkārši dzīvot, nevis katru dienu saskarties ar netaisnīgumu.


Vēlos atgādināt, ka "Saskaņa" ir vislielākais politiskais spēks Latvijā, kuram ir nozīmīgs atbalsts arī Liepājā. "Saskaņa" pēc būtības ir liela un draudzīga ģimene, tāpēc cilvēki, kuriem ir gaišas idejas, vienmēr ir gaidīti "Saskaņā". Gaidām cilvēkus, kuri grib darīt, nevis nedarīt.  


Mūsu Liepājas komanda ir vienota un stipra savā daudzveidībā. "Saskaņas" sarakstā būs gan partijas biedri, kuri jau sevi ir pierādījuši, gan izglītoti jauni cilvēki ar ambīcijām un svaigām idejām, gan vienkārši aktīvi liepājnieki. Viņi visi prot pastāvēt par sevi un citiem.   


Ja Jūs pazīstat godīgus un atbildīgus cilvēkus, kuri gatavi strādāt pašvaldībā liepājnieku labā, droši iesakiet!   


Reizēm mēdz jautāt, vai nav grūti strādāt opozīcijā, būt mazākumā un vai pietiek tam spēka.


Teikšu godīgi: nav jābaidās, pat ja tu esi viens, jābaidās no tā, ja esi nulle!

Turklāt, ja visu laiku skatīsies atpakaļ, uz priekšu netiksi. Lai gan pretinieku vērpto intrigu un melnās skaudības netrūkst, mēs "Saskaņā" bieži saņemam daudz pateicības un atbalsta vārdu. Tas ir liels retums politikā.  


Ir paveikts ne mazums. Piemēram, Liepājā realizētas vairākas "Saskaņas" iniciatīvas: bezmaksas sabiedriskais transports 80-gadīgajiem liepājniekiem un pirmklasniekiem, atjaunotas veselības apdrošināšanas polises pedagogiem, izremontēta Liepājas vecticībnieku draudzes baznīca, notiek bezmaksas latviešu valodas kursi strādājošiem liepājniekiem, nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports černobiļiešiem, īstenota vesela virkne pasākumu sociālajā jomā, kā arī mikrorajonu labiekārtošanā un vēl daudz kas cits. Uz mums var paļauties! 


Es ticu, ka mums visiem kopā izdosies panākt, lai Liepāja kļūtu par pilsētu, kurā tiek veidoti jauni un jauni uzņēmumi, pieaug darbavietu skaits, kur visiem bērniem ir vietas bērnudārzos un nodrošināts atbilstošs līdzfinansējums ēdināšanai, arvien vairāk skolēnu un pensionāru izmanto bezmaksas sabiedrisko transportu, skolotājiem ir nodrošinātas pieklājīgas piemaksas no pašvaldības budžeta, ne vārdos, bet darbos risina vides piesārņošanas problēmas, kur pilsētas vadība aktīvi strādā, lai samazinātu siltuma, ūdens un gružu izvešanas izmaksas.


Esmu pārliecināts, ka tiem "Saskaņas" deputātiem, kurus Jūs ievēlēsiet, tas būs pa spēkam. Tāpēc es jau tagad zinu, kur būšu sestdien, 5.jūnijā. Šajā dienā es savā dzimtajā pilsētā balsošu par "Saskaņu".


Manuprāt, katram cilvēkam goda lieta ir ne tikai sajust netaisnību, bet arī spēt pret to nostāties. Redzēt netaisnību un neko nedarīt – tas nozīmē – pašam tajā piedalīties."