Mūsu domes priekšsēdētāja jaunās atklāsmes par Metalurga nākotni (un ne tikai to) rada sajūtu, ka islāmu pieņēmušo Imantu Kalniņu nu jau saprotu labāk nekā Uldi Sesku.

Ar Ulda Seska interviju TV3 piektdienas ziņās izdevās iepazīties novēloti (šorīt), un, klausoties Liepājas mēru, pretēji viņa atklāsmei par ugunsdzēsēju ekipējuma un ūdenslīdēju ”kombinezonu” ražošanas perspektīvām vēju pilsētā, gribu paust pretējo – dārgie liepājnieki, mums ir jāiet, kā teicis klasiķis, cits ceļš!

Neskatoties uz to, ka Liepājā, pateicoties ES finansējumam, ir laba kanalizācija, garšīgs ūdens un daudzmaz līdzenas ielas, mūs jau divdesmit gadus piemeklē ķeza pēc ķezas. Manuprāt, mums vajadzīgs dziedējošs satricinājums, un es par tādu Liepājai uzskatu glābiņu, kas airējas šurp pāri Vidusjūrai.

Še runa nav par tūkstošiem melnādaino imigrantu, bet kādi pieci seši simti Liepājai, manuprāt, pietiktu, lai mūsu Rožu ielas virspolitiķi izlīstu no savas komfortabli uzbūvētās Saules pilsētas un izmainītu savu pašapmierinātības gravitāciju.