Ceturtdien, 12. janvārī, Kurzemes rūpnieciskā dizaina izstāde ceļo uz Liepājas tirdzniecības centru "Ostmala". Tā apskatāma līdz 18.janvārim.

"Ostmalā" liepājnieki tiek aicināti vērot izstādi, nobalsot par veiksmīgāko dizainu tirdzniecības centrā vai mājas lapā www.kurzemesdizains.lv un piedalīties balvu izlozē, informē SIA "Mākslas perons" valdes priekšsēdētāja Lienīte Ormane.

Izstādes ietvaros tiek organizēts konkurss, kur ikvienu interesentu aicinām aplūkot 40 izstādes dalībnieku veidotos produktus, nosakot veiksmīgāko, aizpildīt balsošanas anketas klātienē tirdzniecības centrā, balsot mājas lapā www.kurzemesdizains.lv un piedalīties izlozē, kur veiksmīgākie saņems balvas no Kurzemes uzņēmumiem un "Rimi".

Jau no izstādes atklāšanas dienas ir vērojama liela interese no sabiedrības puses, un saņemtas teju 4500 balsu interneta vidē vien. Šobrīd vislielāko atzinību ir guvuši Ventspils uzņēmumu SIA "Latvisoft" dizains produkts ""Heineken" aplikācija", SIA "MWF" "Krēsliņš "Pally"" un SIA "Dendrolight Latvija" dizaina produkts "Masīvkoka šūnmateriāls "DendroLight"". Taču uz papēžiem min Liepājas un Kuldīgas uzņēmumi.

Izstādes mērķis ir informēt Latvijas iedzīvotājus par Kurzemē esošiem uzņēmumiem un to produkciju, veicināt Kurzemes ražotāju atpazīstamību Latvijas tirgū, izcelt dizaina nozīmi un mākslinieku lomu tehnoloģiju attīstībā un parādīt jaunāko, kas radīts reģionā.

Informācija par izstādi: www.kurzemesdizains.lv; https://www.draugiem.lv/elementi/; www.makslasperons.lv.
Projektu atbalsta: Ventspils pilsētas domes Kultūras centrs, Ventspils Augsto tehnoloģiju parks, Kurzemes biznesa inkubators, SIA Rimi Latvia, Draugiem.lv.