Otrdienas, 31.decembra, vakarā no pulksten 21 liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt uz mājām, tiks organizēti arī papildu tramvaja un autobusa reisi, kas arī būs bez maksas.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Līva" tiks organizēti trīs papildu autobusa reisi.
1. "Līva – M.Ķempes iela" (kā 3. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"). Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela
2. "Līva – Slimnīca" (kā 6. Maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"). Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca
3. "Līva – Karosta". Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Kurzeme" abos virzienos aties arī divi papildu tramvaja reisi.

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina iedzīvotājus doties uz salūtu, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.

23., 24., 25., 26., 29., 30. decembrī un 1. janvārī sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības sarakstiem, bet 27. un 28. decembrī pēc darba dienu kustības sarakstiem.

27. un 28. decembrī pasažieriem jāizmanto abonementa biļetes darba dienām, bet brīvdienās – 23., 24., 25., 26., 29., 30. un 1. janvārī  abonementa biļetes, kas paredzētas katrai dienai vai dienas vidus abonementa biļetes.

Tirdzniecības vietās ir nopērkamas arī "vienas dienas" biļetes, kuras jākompostrē vienu reizi un ir derīgas kompostrēšanas dienā, līdz 24.00.

Laikā no 23. decembra līdz 6. janvārim, kad skolēniem ir ziemas brīvlaiks, skolēnu ekspreši – 1s, 2s, 4s un 22s – nekursēs.

Mājas lapā www.liepajastransports.lv pieejama visa informācija par kustību sarakstiem, biļešu veidiem un to cenām, kā arī citas aktualitātes. Jaunākajām aktualitātēm sekojiet arī aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" Twitter kontā @SatiksmeLiepaja.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"