Par Rožu laukuma neatņemamu sastāvdaļu kļuvušais pulkstenis pārvērties par nesankcionētu afišu stabu, un izskatās, ka neviens šo pārvērtību nav pamanījis.

Rožu laukums tiek saukts un arī ir Liepājas sirdsvieta (šā gada Arhitektūras dienu tēma!). Tajā kā sīkā pilienā koncentrēts viss Liepājas šarms un traģisms reizē – rozes, vēsturiskais bruģis, Ķīnā ražotais bruģis un pseidovēsturiskās laternas, pilsētai un pilsētniekiem svarīgi nami, pensionāri, dzērāji, klaidoņi, tūristi. Ar vārdu sakot, dzīvība.

Kopš 1998.gada šās vietas vertikālā ass ir LMT pulkstenis, kas rādot precīzāko laiku Liepājā. Nez, vai kāds liepājnieks vēl atceras tā devīzi: „Ar vēja spārniem skrien laiks”?

Taču laiks skrien, un daži liepājnieki pulksteņa spožos un gludos sānus sākuši izmantot kā afišu stabu vai ziņojumu dēli, aplīmējot ar dažādiem, turklāt ļoti neestētiskiem vēstījumiem.

Nez, vai tikko apstiprinātie pilsētas saistošie noteikumi „Par pašvaldības nodevu par reklāmas, afišu un sludinājumu izvietošanu Liepājā" šādu rīcību akceptē?

Un kā to vērtē tik solīda kompānija kā „LMT”?