Lielās ielas nams Nr.2 atkal pievērsis liepājnieku uzmanību ne tajā labākajā nozīmē – Lielās ielas pirmās ēkas fasāde ir īsts kauna traips pilsētai, uzskata portāla lasītājs.

Nams Lielā ielā 2, kas atrodas pašā pilsētas centrā, jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" tiešā tuvumā, pirms mazliet vairāk nekā gada jau pievērsa liepājnieku uzmanību ar saviem bīstamajiem balkoniem, kas draudēja uzkrist garāmgājējiem uz galvas. Ar sabiedrības un apsaimniekotāja kopīgiem pūliņiem problēma tika atrisināta. Taču nu nams pievērsis liepājnieku uzmanību ar savu graustam līdzīgo fasādi – daļēji norautu un saplēstu piebūvi pie stomatoloģijas kabineta ieejas, dīvainiem krāsu laukumiem uz ārsienām.

Sazinoties ar apsaimniekotāju – "LNA", portāls saņēma atbildi, ka "par piebūves drošību un tehnisko stāvokli, arī renovāciju atbildība jāuzņemas telpu īpašniekam, nevis dzīvokļu īpašnieku kopībai, kuru pārstāv mājas pārvaldnieks (SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs")".

LNA sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Puka arī raksta: "Vēl varu piebilst, ka jau pagājušajā gadā mājas Lielā ielā 2 kopīpašnieki nolēma veikt mājas pakāpenisku renovāciju, ir piesaistīti kredītlīdzekļi, par ko jau saremontēts jumts, atjaunoti balkoni, iekšējās mājas komunikācijas, plānoti arī citi darbi."

Pēc Pukas sacītā mājas iedzīvotāji arī nav apmierināti ar piebūves daļas izskatu.  

"Tuvāko nedēļu laikā ir plānota kopīpašnieku sapulce, kurā piedalīsies gan mājas, gan komerctelpu pārstāvji, gan pārvaldnieks. Tajā plānots pārrunāt vairākus jautājumus, arī šo."

SIA "Kamēlijas zieds" piederošā veikala "Rivoli" pārstāvis Staņislavs Mihailovs portālam sacīja, ka veikalam nav nekādas saistības ar izdemolēto fasādes elementu, tas esot otra nomnieka – stomatoloģijas kabineta – īpašums.

SIA "Gribeļsku zobārstniecības kabinetā" portālam apstiprināja, ka tā tiešām ir. Šo piebūvēto fasādes elementu esot sabojājuši huligāni, un kabineta īpašnieks to noteikti atjaunošot. Vēlāk pēcpusdienā portālam izdevās sazināties arī ar kabineta īpašnieku Juriju Gribeļski, kurš apliecināja, ka jau šonedēļ sabojātā fasādes daļa tiks nosegta, notiekot arī sarunas ar celtniecības firmu par kabineta ieejas mezgla fasādes atjaunošanu.