Saistībā ar SIA "Liepājas enerģija" siltumtrašu rekonstrukcijas darbiem no maijā būs slēgta satiksme Daugavas ielas un Pasta ielas posmos, informē uzņēmums.

Daugavas iela tiks slēgta 5. – 20.maijā posmā no M. Ķempes ielas 13 līdz Daugavas ielai 6, savukārt laikā no 11. līdz 13. maijam satiksme būs slēgta Pasta ielā, posmā no Lielās ielas līdz Pasta ielai 4.

Satiksmes ierobežojumi minētajos ceļa posmos saistīti ar "Liepājas enerģijas" īstenotajiem siltumtrases posma rekonstrukcijas darbiem Jūras, Lielās, Radio, Pasta, Jāņa un Bāriņu ielā, kā arī Daugavas, M.Ķempes, Cieceres, Reiņu meža un Dunikas ielā. Automašīnu kustības ierobežojumu shēmas skatīt šeit.

Rekonstrukcijas darbu laikā plānoti arī siltumenerģijas piegādes pārtraukumi; informācija par pārtraukumiem pieejama šeit. "Liepājas enerģijas" aktualitātēm un rekonstrukcijas darbu plānam iedzīvotāji var sekot līdzi uzņēmuma mājas lapā www.liepajasenergija.lv vai zvanot Klientu daļai pa tālruni 63488866, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.