Saistībā ar siltumtrases un tās pievadu atjaunošanu tiks slēgta satiksme Pasta ielas un Kr. Valdemāra ielas posmos. Autovadītāji aicināti būt uzmanīgi.

Sakarā ar projekta "Siltumtrases atjaunošana F. Brīvzemnieka ielā 25/27 un Pasta ielā 12, 13, Liepājā" realizāciju 29.septembrī tiks slēgta satiksme Pasta ielā 13 līdz īpašumam Pasta ielā 11. Savukārt darbiem, kas no 21.septembra tiek veikti Pasta ielā, posmā no īpašuma J. Dubelšteina ielā 7 līdz īpašumam Pasta ielā 12, pagarināts termiņš līdz 2.oktobrim, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Sakarā ar projekta "Siltumtrases pievadu atjaunošana K. Valdemāra ielā 17, 17A, 18, 19, 20/24, Ludviķa ielā 9, 9A un F. Brīvzemnieka ielā 56, Liepājā" realizāciju, no 29.septembra līdz 30.septembrim tiks slēgta satiksme posmā no K. Valdemāra ielas 19 līdz īpašumam Ludviķa ielā 9A.

Atļauja darbu veikšanai dota SIA "Liepājas enerģija".  

Būvuzņēmējam darbu laikā iespēju robežās jānodrošina zemesgabalu īpašniekiem piekļūšana savam īpašumam, operatīvajiem un specializētajiem transportlīdzekļiem – caurbraukšana un piekļūšana zemesgabaliem, kā arī gājēju droša pārvietošanās.