Februārī deputāti akceptēja līdzekļu piešķiršanu skvēra labiekārtošanai pie Liepājas universitātes ēkas Kr.Valdemāra ielā. Taču tas nenotiks.

"Bija paredzēts sakārtot skvēriņu pie bijušās tehnikuma, tagad Liepājas Universitātes ēkas. Kad tas notiks? Vai plānots rekonstruēt laukumu pie Universitātes ēkas Lielā ielā? Tur ikdienas pāri staigā simtiem liepājnieku un iebraucēju!" – šādus jautājumus vēlējās noskaidrot portāla lasītājs.

"Skvērā pie Tehnikuma ēkas K. Valdemāra un Republikas ielas stūra labiekārtošanas darbi no pašvaldības puses nav plānoti, jo tā nav pašvaldības, bet privātpersonas zeme," skaidro pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

"Šovasar plānots papildus sakārtot ietvju posmus ap šo skvēru. Attiecībā uz ietvēm ap minēto skvēru – tur atlikuši tikai neliela apjoma darbi.

Pagājušajā gadā un vēl iepriekš Republikas ielā pamatā tika sakārtotas ietves ielu apgaismojuma rekonstrukcijas ietvaros, un arī par ietaupīto ziemas dienesta naudu," tā Štāls.

 Diemžēl pašvaldība neplāno labiekārtot arī teritoriju pie Lielās ielas.

"Skvērā pie Liepājas universitātes pašvaldība nav plānojusi ietvju sakārtošanu, jo tā ir augstskolas zeme. Augstskola pirms vairākiem gadiem ir izstrādājusi teritorijas labiekārtošanas projektu. Kādi ir šā projekta īstenošanas plāni, jāvaicā augstskolā."