Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA "Eco Baltia vide" atgādina, ka klientiem Liepājā bez maksas pieteikt svētku eglīšu izvešanu iespējams vēl līdz 31. janvārim, informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Alise Zvaigzne.

"Mūsu novērojumi liecina, ka iedzīvotāji atbrīvojas no Ziemassvētku eglītēm visu janvāri, tāpēc aicinām klientus laicīgi pieteikt eglīšu izvešanu, lai izvairītos no nozaļojušo svētku eglīšu nonākšanas atkritumu poligonos vai ilgstošas atrašanās pilsētvidē. Šobrīd Rīgā un reģionos esam savākuši vairāk nekā 1300 eglīšu, tāpēc, vadoties pēc iepriekšējiem gadiem, sagaidāms, ka aktivitāte vēl augs. Ir svarīgi pieteikt eglīšu izvešanu mūsu klientu centram, nevis tikai izlikt tās pie konteineriem, lai mūsu speciālisti zinātu, kuras adreses nepieciešams iekļaut speciālajā maršrutā," uzsver SIA "Eco Baltia vide" valdes priekšsēdētājs Jānis Aizbalts.

SIA "Eco Baltia vide" nozaļojošās eglītes bez maksas pieņem atkritumu šķirošanas laukumos:

• Liepājā, Ezermalas ielā 11, atkritumu šķirošanas laukuma darba laikā – līdz 31. janvārim;
• Saldū, šķirošanas laukuma jaunajā adresē Saldus novada, Saldus pagasta "Zemgaļos" līdz 31. janvārim; atkritumu šķirošanas laukuma darba laikā.

SIA "Eco Baltia vide" vairākos apkalpotajos novados pēc iepriekšēja pieteikuma nodrošinās arī eglīšu augstumā līdz 2,5 metriem individuālu savākšanu no klientu adresēm:

• Liepājā (Jaunliepājas daļā) un Grobiņā izvešana jāpiesaka pa tel. 22013939 vai e-pastu kurzeme@ecobaltiavide.lv. Bezmaksas izvešana jāpiesaka līdz 31. janvārim, bet pieteikumiem pēc tam pakalpojuma maksa būs 4.96 eiro/gab. bez PVN (6,00 eiro/gab. ar PVN).
• Privātmāju iedzīvotāji aicināti paši pieteikt eglītes izvešanu, bet daudzdzīvokļu māju iemītniekiem ar šo vēlmi jāvēršas pie sava namu apsaimniekotāja, lai vienotos par eglīšu novietošanas vietu. Atgādinām, ka eglītēm ir jābūt atbrīvotām no svētku rotājumiem.

Par SIA "Eco Baltia vide"

SIA "Eco Baltia vide" ir vides apsaimniekošanas uzņēmums, kas nodrošina plašāko vides apsaimniekošanas pakalpojumu klāstu – sadzīves un šķiroto atkritumu izvešanu, izlietotā iepakojuma apsaimniekošanu, būvgružu un lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu, teritoriju uzkopšanu, kā arī dažādus sezonālos pakalpojumus.

2022.gadu "Eco Baltia vide" noslēdza ar 49,32 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 44% vairāk nekā 2021. gadā. SIA "Eco Baltia vide" ir daļa no AS "Eco Baltia", kas ir lielākā vides resursu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmumu grupa Baltijas valstīs, nodrošinot pilnu atkritumu apsaimniekošanas ciklu no savākšanas līdz pārstrādei. 2022.gadu "Eco Baltia" noslēdza ar vēsturiski lielāko konsolidēto apgrozījumu – 210,0 miljoni eiro, kas ir par 75,0 % vairāk nekā 120,0 miljoni eiro 2021. gadā.