Šajā nedēļas nogalē Liepājā atzīmēsim Jūras svētkus. Sestdien, 10.jūlijā, visas dienas garumā no pulksten 10 līdz 17 Rožu laukumā rosīsies amatnieki, kas ieradīsies Liepājā no tuviem un tāliem Latvijas novadiem. Īpaši meistardarbi un netradicionāli piedāvājumi, kurus nepiedāvā nevienā citā tirgotavā, informē biedrības "Etno Liepāja" vadītāja Madara Lubāne.

Varēsiet nestedzīgi pastaigāties un nopirkt augstvērtīgus etnogrāfiskus un ar rokām darinātus meistardarbus, kuros ieliktas labas domas Būs svētku rotas, izšuvumi, tautiski un stilizēti tērpi, pašdarinātas dāvanas, Latvijā radīti dizaineru, mākslinieku un amatnieku produkti.

Varēs iegādāties smalkus izšuvumus, izstrādājumus no īstas kazu vilnas, sudraba un bronzas etnogrāfiskās rotas, pērļu rotas, apgleznotus porcelānu un dabīgo linu, dizaineru radītas kleitas un cepures, dekoratīvas lietas mājai. Plašs piedāvājums būs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tamborētas galvas segas un lakatiņi, apģērbi un ar mīlestību radītas rotaļlietas. Amatnieki un daiļamata meistari piedāvās iegādāties arī keramiku, dažādus darinājumus no dabīgās ādas un dzintara, aromātiskās sveces, dabīgo kosmētika, tamborētas rotaļlietas un induviduāli adītus džemperus, kā arī dekoratīvus dārza priekšmetus un dizaineru radītas somas.

Laipni aicinām liepājniekus un Liepājas viesus uz Jūras svētkus amatnieku un dizaineru tirdziņu Liepājā, Rožu laukumā! Sagaidīsim šo sestdienu un Jūras svētkus tradicionāli un ar iepirkšanās prieku!

Jūras svētku tirdziņu organizē biedrība "Etno Liepāja", ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības un drošas iepirkšanās nosacījumus ielu tirdziecībā.