Beidzot pienākusi vasara un ilgi gaidītā Līgo diena! Atkal varēsim redzēt jūsu smaidus un lielo andelēšanās prieku tradicionālajā Līgo svētku amatnieku tirgū pašā Liepājas sirdī Rožu laukumā! Divu dienu garumā 21.un 22.jūnijā, Rožu laukumā no pulksten 9 rītā līdz 17 pēcpusdienā norisināsies tradicionālais Latvijas amatnieku un dizaineru tirdziņš, uz kuru būs sabraukuši amatu meistari no tuviem un tāliem novadiem, informē biedrības “Etno Liepāja” vadītāja Madara Lubāne.

Sagaidot Līgo svētkus, varēsiet nestedzīgi pastaigāties un iepazīt un nopirkt augstvērtīgus etnogrāfiskus meistardarbus. Būs svētku rotas, izšuvumi, tautiski un stilizēti tērpi, pašdarinātas dāvanas, Latvijā radīti dizaineru, mākslinieku un amatnieku produkti.

Varēs iegādāties smalkus izšuvumus, sudraba un bronzas etnogrāfiskās rotas, apgleznotus porcelānu un dabīgo linu, dizaineru radītas kleitas, dekoratīvas lietas mājai. Plašs piedāvājums būs gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tamborētas galvas segas un lakatiņi, apģērbi un ar mīlestību radītas rotaļlietas. Amatnieki un daiļamata meistari piedāvās iegādāties arī melno keramiku, dažādus darinājumus no dabīgās ādas un dzintara, aromātiskās sveces, dabīgo kosmētika, tamborētas rotaļlietas un induviduāli adītus džemperus, kā arī dekoratīvus dārza priekšmetus un dizaineru radītas somas.

Laipni aicinām liepājniekus un Liepājas viesus uz lielo Līgo amatnieku un dizaineru tirdziņu Liepājā, Rožu laukumā! Sagaidīsim Līgo svētkus tradicionāli un ar iepirkšanās prieku!

Vasaras saullgriežu dienas tirdziņu organizē biedrība "Etno Liepāja", ievērojot visus valstī noteiktos piesardzības un drošas iepirkšanās nosacījumus ielu tirdziecībā.