Remontdarbu dēļ līdz trešdienas, 22.septembra vakaram būs ierobežota kustība pa dzelzceļa pārbrauktuvi Kalvenes pagastā uz Liepājas šosejas (A9), aģentūrai LETA pavēstīja VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) pārstāvji.

Uzlabojot dzelzceļa infrastruktūru, LDz no 21.septembra pulksten 8 līdz 22.septembra pulksten 20 veiks remontdarbus šajā dzelzceļa pārbrauktuvē starp Kalvenes un Ilmājas stacijām.

Remontdarbu laikā autotransporta kustība tiks organizēta pa pagaidu apvedceļu. No pulksten 8 līdz pulksten 18 satiksmi palīdzēs organizēt satiksmes regulētāji.

LDz aicina autovadītājus būt saprotošiem un izvēlēties citus apbraukšanas ceļus, tādējādi izvairoties no iespējamiem sastrēgumiem intensīvajās satiksmes stundās.

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna "Latvijas dzelzceļš" valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS "LatRailNet", kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA "LDz Cargo", kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA "LDz infrastruktūra", ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA "LDz ritošā sastāva serviss", apsardzes uzņēmums SIA "LDz apsardze", kā arī loģistikas uzņēmums SIA "LDz loģistika".