Pirmajās divās darba dienās – piektdien un sestdien – jauno mākslas galeriju "Romas dārzs" un vecmeistaru darbu izstādi apmeklējuši vairāk nekā 300 interesenti.

Lai arī mākslas galerija un antikvariāts durvis piektdien, 4.augustā, vēra bez baloniem un īpašas atklāšanas ceremonijas, interese bijusi ļoti liela – gan par izstādi, gan antikvariāta piedāvājumu un cenām, teic galerijas vadītāja Astra Dzērve.

"Piektdien galeriju un izstādi "Kolekcija. Liepājas mākslinieku darbi. 20.gadsimts" apmeklēja vairāk nekā simts cilvēki, bet sestdien – vairāk nekā divsimt. Cilvēkus interesē gan antikvariāts, gan mākslas galerija. Liela daļa bija nākusi speciāli skatīties Liepājas vecmeistaru darbu izstādi."

Pirmajās dienās nopirktas gan gleznas, gan antikvāri priekšmeti.

Liepājas Reģiona tūrisma informācijas biroja gidi atklājuši, ka mākslas galerijas un antikvariāta "Romas dārzs" apmeklējums sniedz retu iespēju pašā pilsētas centrā tūristiem pabūt arī "pazemes pilsētas" labirintos.

Ceturtdien, 10.augustā, pulksten 18 galerijas esošās zāles papildinās jaunas telpas, kas durvis vērs vienlaikus ar Latvijas un Lietuvas laikmetīgās mākslas izstādes "Ceļš" atklāšanu.

Jau vēstīts, ka mākslas galerija "Romas dārzs" atvērta otrdienās, trešdienā, ceturtdienās, piektdienās no pulksten 11 līdz 18, sestdienās – no 11 līdz 16. Izstāde "Kolekcija. Liepājas mākslinieku darbi. 20.gadsimts" skatāma līdz 31.oktobrim, izstāde pieejama bez maksas.

Ieeja galerijā caur antikvariāta telpām Zivju ielā 3.