Liepājas Pētertirgus Muzeju naktī piedalīsies otro reizi. Arī šogad būs iespēja apskatīt un uzzināt visu par, ap un zem Pētertirgus, dodoties nelielā ekskursijā no pulksten 20 līdz  22.

Katrs tirgus apmeklētājs paviljonā Skārnis varēs cienāties ar siltiem pelmeņiem, kas ir uz vietas gatavoti jaunajā "Pelmeņu pasaulē", visiem, kas gribēs atspirdzināties un uzlādēties, pieejams būs plašā klāstā un izvēlē saldējums, jogurts, smalkmaizītes, kafija un daudz citu gardumu. To visu varēs baudīt Skārnī dzīvās mūzikas pavadījumā izveidotajās kafejnīcās pie "Caffe Lottes" stenda un "Pelmeņu pasaule" .

Lauku teritorijā būs iespēja baudīt siltas uz vietas ceptas pankūkas, ceptas zivis un citus labumus. Arī šogad būs iespēja piedalīties loterijā, ko sarūpējusi "D. Siksnas IU".

Šogad pirmo reizi durvis vērs Policijas ēka Rakstvežu ielā 7, kur būs iespēja apskatīt pirmo stāvu. Šajās telpās atrodas agrākie īslaicīgās aizturēšanas izolatori, kuri sevī glabā pagātnes liecības ar iegrebtiem rakstiem un zīmējumiem nobružātajās sienās. Īpaša iespēja būs redzēt oriģinālos rotājumus no Skārņa jumta, kurus rekonstrukcijas laikā nomainīja pret jauniem, bet oriģinālos glabāšanai novietoja šajā ēkā.

Tiekamies Liepājas Pētertirgū sestdien, 19.maijā, no pulksten 19.