Saistībā ar pārcelto darba dienu sestdien, 13.novembrī, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc darba dienu kustības saraksta, savukārt no 18. līdz 21.novembrim – pēc brīvdienu kustības saraksta, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

13.novembrī Liepājas sabiedriskajā transportā būs derīgas arī abonementa biļetes darba dienām. Valsts svētkos, 18.novembrī, saskaņā ar pilsētas saistošajiem noteikumiem, brauciens Liepājas sabiedriskajā transportā ir bez maksas, tomēr, ņemot vērā epidemioloģiskās situācijas nopietnību, sabiedriskā transporta aģentūra aicina ikvienu iedzīvotāju bez nopietnas vajadzības sabiedrisko transportu neizmantot.

Atgādinām, ka līdz 15.novembrim Latvijā ir noteikts "lokdauns" jeb mājsēde, kuras laikā iedzīvotājiem no pulksten 20.00 līdz 5.00 jāpaliek mājās. Mājsēdē pēc pulksten 21.00 sabiedriskais transports Liepājā nekursē, izņemot atsevišķus reisus, kas tiek izpildīti, lai iedzīvotāji varētu nokļūt uz darbu dažādos uzņēmumos un iestādēs, kas nodrošina pakalpojumu nepārtrauktību. Sākot no 15.novembra, sabiedriskais transports Liepājā atkal kursēs tāpat kā tas bija ierasts līdz mājsēdei.

Aktuālie kustību saraksti pieejami mājaslapā www.liepajastransports.lv.