Tuvojoties gada skaistākajiem svētkiem, Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra informē, ka sabiedriskā transporta kustība svētku dienās tiks organizēta pēc brīvdienu grafika.

Sabiedriskais transports pēc brīvdienu grafika kursēs no 24. – 27.decembrim un no 31.decembra līdz 3.janvārim.

Šajās dienās pasažieri var izmantot abonementa biļetes, kas paredzētas katrai dienai vai dienas vidus abonementa biļetes. Tirdzniecības vietās ir nopērkamas arī vienas dienas biļetes, kas jākompostrē vienu reizi un ir derīgas kompostrēšanas dienā līdz plkst. 24:00.

Skolēnu ziemas brīvlaikā no 21.decembra – 2016.gada 3.janvārim skolēnu ekspresis maršrutos 1S, 2S, 22S un 4S pārtrauks kursēt. No pirmdienas, 4.janvāra, reisi tiks atsākti.

Savukārt 31.decembrī liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt mājās, tiks organizēti arī papildu tramvaja un autobusa reisi, kas arī būs bez maksas.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Līva" tiks organizēti papildu autobusa reisi:
• "Līva – M.Ķempes iela" (kā 3. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela
• "Līva – Slimnīca" (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca
• "Līva – Karosta": Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Kurzeme" abos virzienos tiks organizēti arī papildu tramvaja reisi.

Sabiedriskā transporta kustības saraksti elektroniski pieejami mājas lapā www.liepajastransports.lv  vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv. Bukletus ar kustības sarakstiem var saņemt arī Liepājas sabiedriskā transporta aģentūrā, Jūrmalas ielā 23.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".