Pasažieru ērtībām no 1. maija jau tradicionāli tiks veiktas izmaiņas 8. un 12. maršruta autobusu kustības sarakstā, informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".

Kā katru pavasari, atsevišķi 12. maršruta reisi tiks pagarināti līdz pilsētas robežai, savukārt 8. maršruta autobusu kustības sarakstā tiks ieviesti papildus reisi.

12. maršruta autobusu reisi pulksten 8.40, 13.15 un 15.55 no Pulkveža Brieža ielas tiks pagarināti līdz pilsētas robežai (pieturvieta pie enkura). Savukārt no pilsētas robežas virzienā uz Pulkveža Brieža ielu reisi tiks veikti pulksten 9.00, 13.35 un 16.15. No pieturas "Slimnīca" atiešanas laiki nemainās. Atgādinām, ka 12. maršruta reisi tiek veikti tikai darba dienās.

8. maršruta autobusu kustības sarakstā no 1. maija darba dienās tiks ieviesti papildu reisi – pulksten 18.00 no pieturas "Līva" un pulksten 18.45 no dārzkopības biedrības (d/b) "Šķēde". Savukārt brīvdienās papildus klāt nāk vēl reisi pulksten 19.30 no pieturas "Līva" un pulksten 20.15 no d/b "Šķēde".

Atgādinām, ka Darba svētkos, 1.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4. maijā un pārceltajā brīvdienā, 30.aprīlī, sabiedriskais transports Liepājā kursēs pēc brīvdienu kustības saraksta. Šajās dienās sabiedriskajā transportā būs derīgas abonementa biļetes katrai dienai un dienas vidum, bet nebūs derīgas abonementa biļetes darba dienām.

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra, Jūrmalas ielā 23, trešdien, 3. maijā, būs atvērt līdz pulksten 16.00.

Plašāku informāciju par maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem, cenām un citiem jaunumiem var saņemt aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports" mājas lapā www.liepajastransports.lv vai, izmantojot mobilās ierīces, www.lst.lv.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".