No otrdienas, 1.decembra, sāks darboties vienotā reģionālās nozīmes un pilsētas nozīmes maršruta abonementa biļete, kas tika radīta, lai atvieglotu pārvietošanās iespējas starp Liepāju un Grobiņu, kā arī padarītu ērtāku sabiedriskā transporta izmantošanu un iedzīvotājiem pieejamākus pakalpojumus. Jauno abonementa biļeti pasažieri var sākt iegādāties jau šobrīd.

Vienoto abonementa biļeti, kas ir derīga visos Liepājas pilsētas nozīmes maršrutos (tostarp tramvaja) un reģionālās nozīmes maršrutos Nr. 6904 "Liepāja – Dubeņi", Nr. 6912 "Liepāja – Grobiņa", iespējams iegādāties Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta aģentūras kasē (Jūrmalas ielā 23), Liepājas autoostā (Rīgas ielā 71) un Grobiņas namsaimnieka kasē Grobiņā (Celtnieku ielā 36). Vienoto reģionālās nozīmes un Liepājas sabiedriskā transporta abonementa biļeti ar Liepājas pilsētas 50% un 70% atvieglojumiem iegādāties iespējams tikai aģentūras kasē.

Vienotā abonementa biļete liepājniekiem un grobiņniekiem katrai dienai maksās 40,80 eiro (līdz Grobiņai), 43,00 eiro (līdz Iļģiem) un 47,40 eiro (līdz Dubeņiem), savukārt darba dienām – 33,43 eiro (līdz Grobiņai), 35,28 eiro (līdz Iļģiem), 38,98 eiro (līdz Dubeņiem).

Jaunās abonementa biļešu cenas, tostarp ar dažādiem atvieglojumiem, pieejamas aģentūras mājaslapā www.liepajastransports.lv

Jaunās abonementa biļetes tiks izdotas tikai pilnam kalendārajam mēnesim.

Lai ievērotu epidemioloģiskās drošības pasākumus "Covid–19" infekcijas izplatības ierobežošanai, aicinām pasažierus biļetes iegādāties savlaicīgi, neatstājot biļešu iegādi uz mēneša pēdējo dienu, kā arī atgādinām, ka gan sabiedriskajā transportā, gan biļešu tirdzniecības vietās obligāti jālieto sejas maska.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".