Tuvākajās dienās Latvijā paaugstināsies atmosfēras spiediens un būs mazāk lietus mākoņu, bet piektdien, visticamāk, ieradīsies jauns ciklons, liecina sinoptiķu prognozes, ziņo LETA.

Pirmdien Latvijas austrumu daļu no dienvidiem šķērsos aktīvs ciklons ar ļoti stipru lietu, vietām gaidāmas arī lielas vēja brāzmas. Otrdien valstī pūtīs mērens rietumu vējš, daudzviet īslaicīgi līs un gaisa temperatūra nepārsniegs +18..+21 grādu.

Naktī uz trešdienu, norimstot vējam, gaisa temperatūra vietām noslīdēs līdz +7 grādiem. Trešdien gaidāmi vien daži lietus mākoņi, gaisa temperatūra pēcpusdienā sasniegs +19..+23 grādus. Ceturtdien iespējams par diviem grādiem siltāks laiks.

Piektdien no dienvidiem nākošs ciklons var izraisīt stipru austrumu vēju. Lietus un pērkona negaiss iespējams gan piektdien, gan sestdien un svētdien. Ciklons atnesīs siltāku un mitrāku gaisu, tādēļ gaisa temperatūra naktīs paaugstināsies, bet dienas laikā tā būs atkarīga no mākoņiem un nokrišņiem. Uzspīdot saulei, termometra stabiņš vietām var pakāpties virs +25 grādiem.