Līdz nākamās apkures sezonas sākumam, Liepājā plānots rekonstruēt siltumtrasi 4,5 kilometru garumā, kā arī veikt autonomo katlu māju remontdarbus.

To intervijā "Rietumu radio" sacīja siltumapgādes uzņēmums "Liepājas enerģija" valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons, ziņo LETA.

Viņš norādīja, ka remontdarbu sezona šogad sākta laicīgi un līdz šim brīdim jau pieslēgti divi jauni klienti, jo aktīvi remontdarbu sezonu sākušas jau četras brigādes.

"Mūsu remontsezona šogad sastāv no diviem posmiem. Darbi, kurus veicam saviem spēkiem trīs kilometru apjomā, kas pārsvarā sastāv no mazās trases pieslēgumiem māju iekškvartālos, kā arī mums ir kohēzijas fondu finansējums, ar kura palīdzību veiksim četru posmu nomaiņu pusotra kilometra garumā, piesaistot divus vietējos uzņēmumus – AS "UPB" un SIA "Grobiņas SPMK". Šajos posmos ietilpst Krūmu ielas posms, posms gar viesnīcu "Promenāde", Baznīcas – Stenderu – Pumpura ielas un Ugāles iela Ezerkrastā," norādīja Jansons.

Šobrīd nerekonstruēti vēl ir septiņi kilometri siltumtrases, kas veido 7 procentus no kopēja trases apjoma. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs norādīja, ka līdz 2020.gadam plānots rekonstruēt visas pilsētas siltumtrases.

"Vasaras sezonas laikā, bez siltumtīklu rekonstrukcijas, "Liepājas enerģija" veiks visus katlu māju plānotos remontdarbus, kuri jau daļēji uzsākti. Pakāpeniski atslēdzoties visiem klientiem, uzsāksim arī autonomo katlu māju remontdarbus Karostā un Tosmarē," piebilda Jansons.