Pie Liepājas Katoļu pamatskolas, Peldu ielā 19, uz ēkas fasādes top lielformāta sienas gleznojums "Kurss", kura autori ir Latvijā atzītie mākslinieki Dainis Rudens un Ēriks Caune.

Daiņa Rudens un Ērika Caunes monumentālajā fasādes gleznojumā attēlots trausls kuģītis, kam piemīt liela tvaikoņa spēks. Tas, laužot ledu, veido jaunus ceļus, kam pievienojas cilvēku grupas, ar savu klātbūtni apstiprinot pareizo kursu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.
 
"Mākslas darbā attēlotais kuģis šķiet neizteiksmīgs un neizturīgs, taču apveltīts ar drosmi un spējīgs paveikt šķietami nepaveicamo, reflektējot šo īpašību ar cilvēkiem, kuriem piemīt radoša domāšana. Pieliekot lielas pūles, tiek sasniegts pozitīvs rezultāts. Gan vēsturiski, gan mūsdienās ir vērojama tendence, ka no Liepājas nāk izcilas personības, kurām piemīt nepieradināta domāšana un kuras ir savi ceļa gājēji ar stingri nospraustu mērķi un skaidru vīziju par paveicamo. Šādā veidā tiek iedrošināta arvien lielāka sabiedrības daļa, kas sāk apzināties savas spējas un pievienojas nestandarta jaunradei, kas, izturot laika pārbaudījumu, kļūst par klasiku un jaunu latiņu apkārtējiem," par gleznojuma ieceri stāsta Dainis Rudens.
 
Gleznojums tapis pēc Liepājas pilsētas pašvaldības iniciatīvas, turpinot jau iepriekšējos gados aizsāktās tradīcijas – sakārtot konkrētas pilsētas vietas un ēku brandmūrus, tos apgleznojot un radot jaunu pievienoto vērtību.
 
Abi mākslinieki ir autori arī 2015.gadā tapušajam gleznojumam "Skaņu vīrs" un šogad atklātajam gleznojumam "Atlants".