Šo sestdien, 22.augustā, pulksten 12 – 17 Liepājā norisināsies organizācijas "Latvijas ekspedīcija" rīkotais foto orientēšanās pasākums "Liepājas ekspedīcija". Spēlē aicināti piedalīties gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi, lai iepazītu Liepāju no cita skatupunkta un atklātu neparastas vietas, kuras ikdienas skrējienā bieži vien neievērojam.

Ekspedīcijas starts un finišs notiks kafejnīcā "Red Sun Buffet" (pludmalē Peldu ielas galā). Sākums pulksten 12 (ierašanās un sagatavošanās no pulksten 11.30)

Pasākumā dalībniekus gaidīs vairāk nekā 40 foto orientēšanās kontrolpunkti dažādās pilsētas vietās. Papildus tam piecus īpašus uzdevumus sagatavojuši ekspedīcijas atbalstītāji – dažādi Liepājas uzņēmumi. Lai tos izpildītu, komandām būs nepieciešams gan radošums, gan azarts, gan drosme. Tāpat papildus punktus dalībnieki varēs iegūt par vairākām foto aktivitātēm, iemūžinot ekspedīcijas piedzīvojumus un daloties ar tiem sociālo mediju kontos.

Maršruta iziešanai paredzētais laiks "Ar kājām" kategorijā – 4 stundas; "Velo" kategorijā -2,5 stundas. Ekspedīcijā bez vecuma ierobežojuma var piedalīties gan individuāli, gan komandā līdz pieciem cilvēkiem (ieskaitot). Ja dalībnieks vēlas piedalīties, taču nav komandas, pārējos komandas biedrus piemeklēs pasākuma rīkotāji uz vietas izveidotā komandā. Dalības maksa: bērniem līdz 7 gadu vecumam par brīvu; bērniem 8-18 gadi 5 eur, pieaugušajiem 10 eur, studentiem 7 eur, pensionāriem 5 eur. Pieteikties pasākumam var līdz piektdienai, 21.augustam, "Latvijas ekspedīcija" mājaslapā.

"Latvijas ekspedīcija" mērķis ir atklāt vietas, kurām ikdienā paejam garām, papildināt zināšanas par Latviju un iepazīt to ar kājām, ar velo, ar laivām un citiem transportlīdzekļiem. Spēlē tiek attīstīta darbošanās komandā un savstarpējā komunikācija. Tas ir aizraujošs brīvā laika pavadīšanas veids gan ģimenēm, gan draugiem, gan kā saliedēšanās pasākums kolēģiem. Nozīmīga ekspedīciju daļa ir vietējo uzņēmumu sagatavotie uzdevumi, sekmējot to atpazīstamību un paspilgtinot kopējo spēles piedzīvojumu. Šobrīd "Latvijas ekspedīcija" rīko dažāda veida foto orientēšanās pasākumus.

Tiek gaidīti  visi interesenti sestdien pulksten 12 "Red Sun Buffet", iepriekš piesakot dalību.
    
*Vairāk informācijas par pasākumu: facebook.com/events/279717849994616/
*Pieteikšanās: www.latvijasekspedicija.lv/registrejies/liepaja
*Mājaslapa: www.latvijasekspedicija.lv/
*Saziņai: info@latvijasekspedicija.lv , 20530534 (Linda Amanda Kalniņa, organizators)