Portāls irliepaja.lv saņēmis Matrožu ielas 11 iedzīvotājas vēstuli, kuru viņa lūdz vienlaikus uzskatīt par iesniegumu pašvaldībai. Liepājniece raksta blakus viņas daudzdzīvokļu namam atrodas pašvaldībai piederošs bīstams grausts (Celtnieku 12A – irliepaja.lv), kurš nekādi nav norobežots, lai tajā nevarētu iekļūt nepiederošas personas.


"Tā nu tur vazājas gan dzērāji, gan narkomāni, bet trakākais, ka pa šo midzeni ložņā apkārtējo māju bērni! Kādu dienu iekritīs garāžas bedrē vai no otrā stāva uzkritīs tiem krāmiem virsū un kaut ko salauzīs vai nedod dievs notiks vēl kas ļaunāks," raksta liepājniece.


Pēc viņas teiktā, meita esot bijusi domē uz pieņemšanu "pie kaut kāda priekšnieka", pēc tam gružu kaudzes un gruveši nedaudz apvākti, bet ar to viss beidzies – grausts ir visiem pieejams joprojām.


Tā kā pašvaldības policija, kas citā gadījumā (ja īpašnieks būtu kāda privātpersona) ar sodu nekavētos,


pašvaldību sodīt nevar un policijas vadība ir pārāk kautrīga, lai traucētu savus maizes devējus ar draudzīgiem padomiem,

tad, portāla ieskatā, šoreiz pašvaldībai pašai ir jābūt pietiekami apzinīgai un problēma jāatrisina. Varbūt, ja domei nav naudas, lai graustu nojauktu, to vismaz varētu padarīt nepieejamu un mazāk uzkrītošu? Un, lai sakārtotu tā degradēto apkaimi, varbūt ir vērts saukt palīgā apkaimes iedzīvotājus un sarīkot kopīgu talku?


Papildināts. No ticamiem avotiem portālam irliepaja.lv kļuvis zināms, ka pamestajā ēkā atradies arī vaļējs trīsfāžu augstsprieguma elektrības kabelis, kam lietus laikā virsū tecējis ūdens.


"Latvenergo" avārijas brigāde šorīt briesmas novērsusi.