Ņemot vērā valdības lēmumu par komandantstundas ieviešanu un lai mazinātu "Covid–19" izplatību gaidāmo svētku laikā, no 1. janvāra līdz 3. janvārim sabiedriskais transports Liepājā pēc pulksten 22.00 vairs nekursēs.

Sabiedriskā transporta reisi no maršruta galapunktiem vēl, piemēram, pulksten 21.55 tiks izpildīti, bet, sākot no pulksten 22.00, vairs neviens reiss nevienā maršrutā šajās dienās izpildīts netiks.

Kā jau ziņots, arī 31. decembra vakarā pēc pulksten 22.00 sabiedriskais transports reisus vairs neizpildīs. Izņēmums šajā vakarā ir 6. maršruta (M. Ķempes iela – Slimnīca) reisi, kas tiks izpildīti arī pēc pulksten 22.00.

Lēmums par reisu izpildi 8. un 9. janvārī pēc pulksten 22.00 tiks pieņemts vēlāk, vērtējot nākamās darba nedēļas pasažieru plūsmas mērījumus un lielāko uzņēmumu darbību maiņu grafikā.

Valdības pieņemtais lēmums par komandantstundu nosaka, ka iedzīvotājiem no 30. decembra līdz 4. janvāra rītam un no 8. janvāra līdz 10. janvāra rītam laika posmā no pulksten 22.00 līdz pulksten 5.00 jāuzturas tikai savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā valstī noteikto ārkārtas stāvokli ar mērķi ierobežot "Covid–19" izplatību, un, lai pēc iespējas mazinātu iedzīvotāju pulcēšanos un kontaktēšanos, aicinām pasažierus ļoti rūpīgi izvērtēt nepieciešamību izmantot sabiedrisko transportu.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports".