No 1. septembra pilsētas centra kafejnīcas "Kupeja" skatlogos būs skatāmas 20 lielformāta fotogrāfijas, kas sniegs ieskatu iepriekšējo gadu festivāla norisēs.

10. Starptautiskā Liepājas ērģeļmūzikas festivāla fonā improvizētajā izstādē būs skatāmas fotogrāfijas, kas pastāvīgajos Starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla apmeklētājos uzjundīs atmiņas par neaizmirstamiem mirkļiem: Lotars Džeriņš un Iveta Apkalna pasaku tērpos četrrocīgā un četrkājainā saspēlē pie Trīsvienības katedrāles ērģelēm muzikālajā vēstījumā bērniem, Ineses Galantes brīnišķīgais dziedājums koncertā „Ave Sol” kopā ar Jevgeņiju Ļisicinu, kā arī Martina Hazelbeka – austriešu ērģelnieka un diriģenta spēkpilnā, gaisā paceltā roka. Fotogrāfiju autors Varis Sants un Mārtiņš Sīlis atzīst, ka „šoreiz atlasītas tās fotogrāfijas, kuras suģestē joprojām, dzīvo atmiņu dēļ”.
Savukārt tiem, kas vēl nav pabijuši festivālā, varbūt tieši fotogrāfijās iemūžinātās emocijas kalpos par iedrošinājumu un vilinājumu apmeklēt 10. Starptautisko Liepājas ērģeļmūzikas festivālu.   
Fotogrāfijas būs aplūkojamas visu diennakti no 1. septembra līdz 1. oktobrim.

Kā jau iepriekš vēstīts, no 10. septembra līdz 1. oktobrim Liepājā notiks jau 10. Starptautiskais Liepājas Ērģeļmūzikas festivāls.  Ik rudeni Liepājā notiekošais festivāls ir kā slavinājums pasaulē lielākajām mehāniskajām ērģelēm, kas rotā Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāli un pilsētu. Šīs ērģeles joprojām piesaista māksliniekus no dažādām valstīm un klausītājus fascinē ar piesātinātu, sulīgu un neatkārtojamu skanējumu.

10. Starptautisko ērģeļmūzikas festivālu organizē Liepājas Kultūras pārvalde producenta Gundara Venena vadībā. Festivāla norisi atbalsta Liepājas pašvaldība, Valsts Kultūrkapitāla fonds un Liepājas Svētās Trīsvienības katedrāle.
Plašāka informācija par festivāla norisi pieejama mājas lapā www.liepajaskultura.lv.
Biļetes jau nopērkamas „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Festivāla producents Gundars Venens