Sestdien, 14. jūlijā Liepājas promenādē, pie koncertzāles "Lielais dzintars", Juliannas pagalmā, Vecā Ostmala 54 laukumā pie Muitas mājas norisināsies Jūras svētki.

Rūpējoties par pasākuma drošu norisi, tiks noteikti vairāki satiksmes ierobežojumi Liepājas promenādei pietuvinātā teritorijā, informē Kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

No 13.jūlija pulksten 7.00 tiks izvietotas zīmes "apstāties un stāvēt aizliegts" Liepājas Promenādē. Satiksmes ierobežojumi tiek noteikti 13.jūlijā no pulksten 8.00 līdz 14.jūlija 0.00 šādos posmos:
• No Jūras ielas apļa – Radio iela un Liepājas Promenāde;
• Dzirnavu iela visā garumā;
• Baložu iela visā garumā;
• Spīķeru iela visā  garumā;
• Friča Brīvzemnieka iela sākot no Dzirnavu ielas;
• Kuģinieku iela sākot no Dzirnavu ielas;
• Celtnieku iela no Muitas ielas;
• Zviedru iela sākot no Krusta ielas;
• Muitas ielas gals pie Loču torņa.

Iebraukšana norisinās ar caurlaidēm, bet no 14.jūlija pulksten 10.00 līdz 19.00 pasākuma teritorijā jebkāda transportlīdzekļu kustība aizliegta, izņemot operatīvajiem dienestiem.

Veiksmīgai pasākuma norisei lūdzam brīdināt savus darbiniekus un apmeklētājus par satiksmes ierobežojumiem un savas automašīnas neatstāt Liepājas promenādē gar kanāla malu un uz Jūras ielas 16 un 18 stāvlaukuma, kā arī pie Muitas mājas, Vecā Ostmala 54 stāvlaukuma.

Atgādinām, ka pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tostarp organizatori vērš uzmanību, ka pasākuma laikā tiks uzmantoti droni. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.

Kā ziņots iepriekš 14. jūlijā no pulksten 11.00 Liepājas promenādē norisināsies Jūras svētki, kuri šogad priecēs apmeklētājus ar plašu mūziķu klāstu, daudzveidīgu bērnu programmu, netradicionālajām sporta spēlēm, kuršu vikingu liellaivu sacensībām, 22. Starptautiskā Zīmētāju un gleznotāju plenēra "Liepājas Marīna" un "Mazā Marīna" noslēguma izstādi, svētku tirgu un citām aktivitātēm. Plašāka informācija par programmu www.liepaja.lv/jurassvetki

Svētkus organizē Liepājas Kultūras pārvalde, sadarbībā ar Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldi, Liepājas mākslas galeriju "Klints" un radošās pilnveides mākslas studiju "Mākslas pasāža RADI". Visas svētku aktivitātes ir bez maksas.

Informējam, ka Jūras svētku laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Kultūras pārvaldes un pilsētas pašvaldības sociālo tīklu Facebook.com, Twitter.com, Youtube.com un Instagram.com kontos.