Laika prognoze liecina, ka tieši gadumijā vējš var sasniegt tādu ātrumu, kurā nav atļauts veikt uguņošanu. Kā nosaka Pirotehnisko izstrādājumu aprites likums, vēja ātrumam pārsniedzot deviņus metrus sekundē, izmantot pirotehniskos izstrādājumus nav atļauts, teikts Liepājas domes facebook.com lapā.

Liepājas dome: "Rūpīgi sekosim līdzi laika prognožu izmaiņām un, ja paredzētā uguņošana tieši pusnaktī nevarēs notikt, iespējams, tā tiks veikta nedaudz vēlāk, koncerta otrās daļas laikā. Ja vēja ātrums ilgstoši saglabāsies virs atļautā, uguņošana var tikt atcelta pavisam.

Operatīvi reaģēsim un gala lēmums par uguņošanas notikšanu vai atcelšanu tiks pieņemts pasākuma laikā, par ko informēsim gan apmeklētājus pasākuma norises vietā, gan ziņosim Liepājas pašvaldības sociālajos tīklos. Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai.

Atgādinām, ka šogad jaunais gads Liepājā tiks sagaidīts savijoties latviskām tradīcijām ar leģendāru pasaules roku. No pulksten 23.00 laukumā pie koncertzāles “Lielais dzintars” veco gadu pavadīsim latviešu etnogrupas “Tautumeitas” pavadībā un jauno – 2020.gadu iesāksim jaudīgi ar tribute grupu “Killer Queen” no Lielbritānijas."