Katru rītu no 10.oktobra Liepājas ziemeļu daļas iedzīvotājiem būs tiešais reiss uz autoostu maršrutā: slimnīcas rajons, Zaļā birze, Tosmare, Karosta, Laumas rajons, Pulvera iela, autoosta.

Mērķis šiem reisiem ir nodrošināt ērtu pārsēšanos jebkurā starppilsētu autobusā. Savukārt vakarā, atgriežoties Liepājā, pasažierus sagaidīs autobuss, kas nogādās pasažierus dzīvesvietā, maršrutā uz slimnīcu, braucot pa Pulvera ielu caur Laumas rajonu un Karostu.

Liepājas autobusu parka valdes loceklis Māris Ārbergs norāda: "Lai Liepājas ziemeļu daļas iedzīvotājiem nodrošinātu ērtākus starppilsētu braucienus, esam ieplānojuši reisus pasažieru nokļūšanai uz autoostu. Ierosme izveidot reisu, kas atrisinātu cilvēku nokļūšanu autoostā uz plānoto starppilsētu braucienu, radās no klientu ieteikumiem, tādēļ esam droši, ka šim pakalpojumam būs pieprasījums."

Maršruts uz autoostu rītos aties no pieturas "Slimnīca" 3:45, 4:55 (nekursēs sestdienās un svētdienās), 5:45, kas attiecīgi pienāks autoostā 4:20, 5:30 un 6:30. Maršruts "Slimnīca – Zaļā birze – Tosmare – Karosta (Studentu rotas iela) – Laumas rajons (Siļķu iela) – Pulvera iela – Autoosta".

Maršruts uz slimnīcu vakaros no autoostas aties 22:25, 23:25 un 23:55, pienāks gala pieturā attiecīgi 22:58, 23:58 un 00:28. Maršruts "Autoosta – Pulvera iela – Laumas rajons (Siļķu iela) – Karosta (Studentu rotas iela) – Tosmare – Zaļā birze – Slimnīca".

Pasažieriem iekāpšana un izkāpšana ir paredzēta visās pieturvietās attiecīgajā maršrutā. Liepājas autoostā iekāpšana un izkāpšanā paredzēta peronā Nr.2. Papildu informācija pieejama mājas lapā www.lap.lv, informē AS "Liepājas autobusu parks" valdes loceklis Māris Ārbergs.