Lieldienu sestdienā, 20.aprīlī, no pulksten 10 līdz pulksten 17 Rožu laukumā Liepājā tiek organizēts lielais svētku mājražotāju un amatnieku tirgus.

Biedrība "Etno Liepāja" aicina Svētku tirdziņā pieteikties amata meistarus un mājražotājus no visiem Latvijas novadiem. Saražotos darinājumus un produkciju amatniekiem būs iespēja piedāvāt liepājniekiem un pilsētas viesiem.

Tirdziņam tiek aicināti pieteikties dažādi tirgotāji ar interesantu un pašu saražotu preču klāstu. Dalību var pieteikt līdz 12.aprīlim, aizpildot pieteikuma anketu šeit: https://ej.uz/LieldienuTirdzinsLiepaja.

Tirdziņā būs iespēja iegādāties pašmāju amatnieku darinātas preces un mājražotāju saražotos gardumus. Piedāvātajā sortimentā varēs atrast gan idejas un risinājumi svētku dāvanām, gan preces praktiskiem ikdienas soļiem. Atbalstot vietējos ražotājus, ik vienu aicinām izvēlēties un pirkt Latvijas  saimniecībās ražotus produktus un Latvijas amatnieku meistardarbus, informē biedrības "Etno Liepāja" vadītāja Madara Lubāne.