31.decembrī liepājnieki un viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt mājās, tiks organizēti arī papildu tramvaja un autobusa reisi.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Līva" tiks organizēti trīs papildu autobusa reisi:
1. "Līva – M.Ķempes iela" (kā 3. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela - M.Ķempes iela
2. "Līva – Slimnīca" (kā 6. maršruts, sākot no pieturvietas "Līva"): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca
3. "Līva – Karosta": Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Pulksten 0.30 no pieturvietas "Kurzeme" abos virzienos tiks organizēti arī divi papildu tramvaja reisi.

Pulksten 1.00 pēc svētku koncerta ar Lauri Reiniku no pieturvietas "Līva" tiks organizēts vēl viens papildu reiss "Līva – Karosta": Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Liepājas sabiedriskā transporta aģentūra aicina iedzīvotājus doties uz salūtu, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā pilsētas centrā.

Vairāk informācijas par svētku pasākumiem meklējiet vienotajā Liepājas pasākumu kalendārā http://kalendars.liepaja.lv/

Atgādinām, ka sabiedriskais transports no 31.decembra līdz 4.janvārim kursēs pēc brīvdienu grafika, bet 10.janvārī – pēc darba dienu. Tas nozīmē, ka 10.janvārī pasažieriem jāizmanto abonementa biļetes darba dienām, bet no 31.decembra līdz 4.janvārim darba dienu abonementa biļetes nedarbojas, tad pasažieri var izmantot abonementa biļetes, kas paredzētas katrai dienai vai dienas vidus abonementa biļetes. Tirdzniecības vietās ir nopērkamas arī vienas dienas biļetes, kas jākompostrē vienu reizi un ir derīgas kompostrēšanas dienā līdz pulksten 24.00.

Informāciju sagatavoja Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports"