Kā informē aģentūra "Liepājas sabiedriskais transports", 31.decembra vakarā no pulksten 21 liepājnieki un pilsētas viesi sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas.

Turklāt, lai pēc salūta Rožu laukumā ikviens varētu ērti nokļūt uz mājām, tiks organizēti papildu tramvaja un autobusa reisi, kuri arī būs bez maksas.

Pulksten 0.30 no pieturas "Līva" tiks organizēti trīs papildus autobusa reisi:
1. "Līva – M.Ķempes iela" (kā 3. maršruts): Lielā iela – Peldu iela – Siena iela – Ezera iela – Ganību iela – Lauku iela – Dzērves iela – E.Tisē iela – Ganību iela – M.Ķempes iela
2. "Līva – Slimnīca" (kā 6. maršruts): Lielā iela – Raiņa iela – Flotes iela – Krūmu iela – Ziemeļu iela – Ventspils iela – Pulvera iela – Cukura iela – Grīzupes iela – Slimnīca
3. "Līva – Karosta": Lielā iela – Raiņa iela – O.Kalpaka iela – Pulvera iela – Cukura iela –Ģenerāļa baloža iela – Atmodas bulvāris.

Aptuveni pulksten 0.30 no pieturas "Kurzeme" abos virzienos aties arī divi tramvaja reisi. Aicinām iedzīvotājus doties uz salūtu, izmantojot sabiedrisko transportu, lai nav jāraizējas par automašīnas novietošanas problēmām cilvēku pārpildītajā  pilsētas centrā.

Atgādinām, ka mājas lapā www.liepajastransports.lv pieejama visa informācija par kustību sarakstiem, biļešu veidiem un to cenām, kā arī citas aktualitātes.

Jaunākajām aktualitātēm sekojiet arī aģentūras "Liepājas sabiedriskais transports" Twitter kontā @SatiksmeLiepaja.