Ņemot vērā, ka remontdarbi uz Tramvaja tilta ir noslēgušies, no sestdienas, 24.novembra, vairāku maršrutu autobusi atsāks braukt pa tiltu, informē Autotransporta direkcija (ATD).

Par tramvaju tiltu kustību atsāks autobusi, kas brauc maršrutā Nr.5112 Liepāja–Nīca–Otaņķi, Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida, Nr.6820 Liepāja–Rucava, Nr.6785 Liepāja–Šuķene un Nr.6909 Liepāja–Nīca.

Papildus ATD atgādina, ka pasažieru apmaiņa virzienā no Liepājas autoostas tiks veikta pieturvietā Koncertzāle, Zivju iela, Kuršu iela, Robežu iela, Ventas iela un Vaiņodes iela, savukārt virzienā uz Liepājas autoostu – Svētes iela, Vaiņodes iela, Ventas iela, Robežu iela, Jūrmalas iela, Pētertirgus un Līva.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.