Sestdien, 8.augustā, LOC Tenisa halles stāvlaukumā tika aizvadīts ceturtais "Bruģa Bumbas" čempionāta posms, kas kopumā pulcēja 32 komandas un kurā tika noskaidroti itin visi finālisti visās vecuma grupās.

Kopumā sacensības norisinājās piecās dažādās grupās. Meitenes savā starpā sacentās U-99 vecuma grupā, savukārt zēni U-15, U-18 un U-99. Kā arī spēles norisinājās ierastajā MIX grupā, kur cīņas vienmēr ir bijušas vienas no saistošākajām.

Par uzvarētājiem mazākajā U15 vecuma grupā kļuva "Ķieģeļu" basketbolisti, kuri beidzot no troņa gāza līdzšinējos uzvarētājus "Gurķus", kuriem šoreiz nācās samierināties ar 3.pozīciju. Savukārt 2.vietā ne tikai posmā, bet arī kopvērtējumā "ĢRA" vienībai. Tas nozīmē, ka vietu FINĀLA posmā U15 vecuma grupā zēniem nodrošināja "Gurķi", "ĢRA", "Ķieģeļi" un "Auzāns" komandas.

U18 vecuma grupā jauniešiem pie pirmā panākuma tika arī "Burkāns" komanda, kas finālā līdzvērtīgā cīņā pārspēja pašreizējos līderus "Nezinu", līdz ar to, kopvērtējumā pakāpjoties uz 2.pozīciju un pārliecinoši nodrošinot sev vietu FINĀLA posmā. Godpilnā 3.vieta tika čempionāta debitantiem ar visai amizantu nosaukumu "Prikola pēc". Tas nozīmē, ka U18 vecuma grupas finālos iekļuvušas komandas "Nezinu", "Burkāns", "Young blood" un "LME". Diemžēl 3.pozīcijā esošā "Albāņu mafija" nespēja izpildīt nolikuma prasības, līdz ar to, šī komanda FINĀLA posmam nekvalificējās.

U99 grupā dāmām kārtējo panākumu izcīnīja komanda "Veselības grupa", kura aiz sevis 2. un 3.vietā atstāja, attiecīgi, "Lēdijas" un "Tu jau nevarētu" komandas. Šīs trīs komandas līdz ar to nodrošināja sev vietu arī fināla posmā, klāt spēcīgāko saimei pieaicinot arī "Yolo" komandu, kura šajā posmā gan nestartēja.

MIX grupā uzvaras laurus 4.posmā plūca komanda "Venta", kuri spraigā fināla spēlē ar viena punkta starpību pārspēja "The Process" komandu. Savukārt cīņā par 3.vietu "Oskara Transports" ar rezultātu 8:6 uzveica "Seeburger" basketbolistus. Līdz ar to, vietu fināla posmā nodrošināja "Venta", "The Process", "Oskara Transports" un "Supertuss" komanda, kura šajā posmā gan nestartēja, bet priekšlaicīgi jau bija nodrošinājusi sev vietu finālā.

Līdzīgs scenārijs aizritēja arī U99 grupā vīriešiem, kur uzvaru izcīnīja "Venta", finālā pārspējot "The Process". Savukārt 3.vieta "Oskara Transports" komandai, kuri līdzvērtīgā cīņā pārspēja "3D Pluss" basketbolistus. Arī šajā grupā vietu fināla posmā nodrošināja "Venta", "The Process", "Oskara Transports" un "Supertuss" komanda, kura šajā posmā nestartēja, priekšlaicīgi jau nodrošinot sev vietu finālā.

Pasākuma laikā tika noskaidrots arī pēdējais ceturtais finālists meistarības konkursam un par LOC Tenisa halles posma uzvarētāju kļuva Emīls Vizulis, tādējādi papildinot finālistu skaitu, kuri  pēdējā posmā, 22.augustā, cīnīsies par 100 EUR dāvanu karti no tirdzniecības nama "Kurzeme". Atgādinām, ka pirmajos trijos posmos vietu finālā nodrošināja ventspilnieks Toms Stupele, liepājnieks Kristens Herings un grobiņnieks Eduards Smiltnieks.

Čempionāta fināla posms norisināsies jau pēc divām nedēļām, 22.augustā – Kristapa Porziņģa basketbola laukumā pie "Daugavas" palīgstadiona. Atgādinām, ka šajā posmā piedalīsies tikai katras grupas četras labākās komandas, cīnoties par šī gada čempiona titula iegūšanu.

4.posma rezultāti:

U-15 zēni

1.vieta "Ķieģeļi"
2.vieta " ĢRA"
3.vieta "Gurķi"
4.vieta "Auzāns"
5.vieta "Boti"
6.vieta "Metēji"
7.vieta "KT"
8.vieta "Rabarberi"

U-18 jaunieši
1.vieta "Burkāns"
2.vieta " Nezinu"
3.vieta "Prikola pēc"
4.vieta "Young Blood"
5.vieta "Albāņu mafija"
6.vieta "7.vsk"
7.vieta "KP 6"

U-99 vīrieši
1.vieta "Venta"
2.vieta "The Process"
3.vieta "Oskara Transports"
4.vieta "3D Pluss"
5.vieta "Tiekās festiņā"
6.vieta "Kauguri"
7.vieta "Otrais ezerkrasts"

U-99 dāmas
1.vieta "Veselības grupa"
2.vieta "Lēdijas"
3.vieta "Tu jau nevarētu"
4.vieta "Mikimauši"
5.vieta "Kādā veidā"

MIX grupa
1.vieta "Venta"
2.vieta "The Process"
3.vieta "Oskara Transports"
4.vieta "Seeburger"

Čempionātu atbalsta: Liepājas pilsēta, Liepājas Olimpiskais centrs, Porzingis Family Foundation, Street Burgers, tirdzniecības nams "Kurzeme", Sportland un ADS Baltic.