Latvijas sieviešu basketbola komandā "Liepāja"/LSSS arī nākamsezon būs redzama Ketija Vihmane, ziņo vienība. Komanda vēsta, ka līgums ar sportisti pagarināts uz nākamo sezonu, ziņo LETA.

"Uzskatu, ka Liepājas basketbola klubs sniedz lieliskas izaugsmes iespējas, tādēļ esmu priecīga arī par turpmāku sadarbību. Esmu pateicīga kluba vadībai un galvenajam trenerim Kasparam Mājeniekam par sniegto uzticību jau trešās sezonas garumā. Ar nepacietību gaidu jauno sezonu, lai kopā ar komandu sasniegtu jaunas virsotnes," pēc jauna līguma noslēgšanas teica basketboliste.

"Prieks, ka jaunās spēlētājas, kurām ir visas iespējas braukt spēlēt uz ārzemēm vai studēt ASV, sāk izvēlēties iespēju šīs abas lietas apvienot tepat Latvijā. Ketija ir universāla spēlētāja, kura ir ne tikai ir laba snaipere, bet laba arī aizsardzībā. Spēlētāja, kura negriezīs ceļu nevienam pretiniekam un aizstāvēs komandas biedrenes," pauda galvenais treneris Mājenieks.

Vihmane aizvadītajā sezonā "Douglas" Baltijas basketbola līgā aizvadīja 18 spēles, kurās vidēji guva 11,8 punktus, izcīnīja 3,5 atlēkušās bumbas un 2,8 reizes rezultatīvi piespēlēja.

Karjeras laikā basketboliste pārstāvējusi Latvijas U-14, U-16, U-17 un U-18 izlases, tajās kopumā aizvadot 58 spēles, kurās vidēji gūti 7,2 punkti.

Jau ziņots, ka pagājušās sezonas "Saldus"/"Sporta skola" līdere Raivita Koreņika trešdien papildinājusi "Liepāja"/LSSS vienības sastāvu.

Liepājnieces pērn "Douglas" Baltijas basketbola līgas spēcīgākajā Elites grupā cīņā par bronzu uzvarēja Viļņas "Kibirkštis-MRU". Tikmēr Latvijas čempionātā izdevās izcīnīt sudraba godalgas.