No 14. līdz 18.septembrim Sofijā (Bulgārija) notika pasaules čempionāts mākslas vingrošanā, kurā piedalījās labākās vingrotājas no 63 valstīm. Latviju pārstāvēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Nikola Vasiļjeva un Santa Stepulane no Ogres pilsētas sporta skolas.

Šis ir pirmais pasaules čempionāts Nikolas Vasiļjevas sporta karjerā, un debija bija veiksmīga. Vingrojumā ar lentu sportiste ierindojās augstajā 32.vietā, savukārt vingrojumā ar vālēm viņai ir 43. vietā 79 vingrotāju konkurencē. Kopvērtējumā Nikolai ir 47. vieta.

Nikolu Vasiļjevu trenē galvenā trenere Tatjana Ņikitina, palīdz Viktorija Seļivanova, Jeļena Rieksta un Angelīna Rjabko.

Savukārt 17. un 18.septembrī Jūrmalā notika ikgadējais turnīrs mākslas vingrošanā "Mazā un lielā Grācija 2022" jaunajām mākslas vingrotājām.
Zelta medaļu savā vecuma grupā ieguva Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes Adriana Rone, Milāna Vasiļjeva un Margarita Margo Zvirgzda. Sudrabs ir Diānai Ovčiņikovai. Elīza Anna Solovjova ierindojās 4.vietā, informē Kompleksā sporta skolas preses pārstāve Simona Laiveniece.