Otrdien, 28.jūnijā, ar pirmajām četrām spēlēs tiks dots starts Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātam. Uzreiz pēc pieteikšanās termiņā beigām, turnīra organizatoriem nācās vaikt nelielas izmaiņas turnīra izspēles kārtībā, jo komanda "VVBET" savu dalību no turnīra atsauca, kas nozīmē ka sākotnējo 15 komandu vietā, čempionātā piedalīsies 14 komandas jeb 7 komandas katrā no līgām.

Tāpat jāatzimē, ka komanda "riga de janeiro" īsi pēc pieteikumu iesniegšanas beigām ir mainījusi nosaukumu un turnīrā tiks pārstāvēta ar Liepājā populārā izklaides uzņēmuma "Izsauc ballīti" vārdu.

Komandas un līgas:
A līga: "Liepājas Centra draudze"; FK "Zvejnieks"; FK "Caljan"; FK "Nīca/OtankiMill"; FK "Blaķene"; "Medze/BL Serviss"; "TEM/LVAGRO".

B līga: "A.B.A. Kompānija"; "RT Metāls"; "Jūrnieka Ligzda"; "Priekule"; "Vaiņode"; "Izsauc ballīti", "SLV Pluss".

Pulksten 19.15 spēkos mērosies FK "Zvejnieks" pret FK "Caljan", kā arī "Medz/BL Serviss" pret FK "Blaķene", savukārt, pulksten 20.15 šķēpus krustos "A.B.A. Kompānija" pret "Priekule/Ruģi", kā arī "RT Metāls" pret "Vaiņodi".

Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt "Liepājas amatieru futbols" facebook lapā.

Turnīrs tiek rīkots ar Liepājas valstspilsētas atbalstu.