Šodien izsludināts FIA Eiropas rallija čempionāta 2023. gada kalendārs, kurā jau 11. reizi iekļauta arī Latvija, kas 2023.gada 16.–18. jūnijā uzņems gaidāmās sezonas ceturto posmu. Vienlaicīgi, tehnoloģiju uzņēmums "Tet" un starptautisku autosporta sacensību rīkotājs "RA Events", pēc veiksmīgi sarīkota FIA Eiropas rallija čempionāta posma šā gada jūlijā, vienojušies par sadarbības turpināšanu arī 2023.gadā, sekmējot tālāku sacensību organizācijas līmeņa izaugsmi. Līdz ar noslēgto vienošanos starp Tet un RA Events, arī rallija nosaukums saglabāsies "Tet Rally Liepāja".

2023.gada FIA Eiropas rallija čempionāts jau vēlreiz apvienos astoņus posmus, kas šogad norisināsies astoņās dažādās valstīs – bez Latvijas arī Portugālē, Spānijā, Polijā, Zviedrijā, Itālijā, Čehijā un Ungārijā. Čempionāta jaunā sezona ilgs no marta, kad paredzēts pirmais posms "Rally Serras de Fafe e Felgueiras", līdz oktobrim, kad paredzēts sezonas noslēdzošais posms "Rally Hungary". Tikmēr FIA Eiropas rallija čempionāta Latvijas posma norise paredzēta 2023.gada 16.–18.jūnijā, kad Kurzemē sarīkos sezonas ceturto posmu "Tet Rally Liepāja".

Tāpat jānorāda, ka "Tet Rally Liepāja" iekļauts arī 2023. gada "Junior ERC" kalendārā, kurā kopumā paredzētas sešas sacensības – talantīgākie jaunieši sezonu uzsāks ar posmu Polijā, bet noslēgs Ungārijā.

“Šī ir bijusi pienākumiem piepildīta nedēļas, kuras izskaņā varam padalīties uzreiz ar diviem nozīmīgiem jaunumiem. Pirmkārt, FIA Eiropas rallija čempionāts arī nākamgad piestās Latvijā, jau vienpadsmito reizi visiem pašmāju rallija interesentiem ļaujot klātienē sekot līdzi aizraujošajiem notikumiem ātrumposmos. Otrkārt, ir neizsakāms prieks, ka mūsu paveikto šogad augstu novērtējis tehnoloģiju uzņēmums Tet, rodot iespēju turpināt sadarbību 2023. gadā, arī turpmāk esot mūsu rallija ģenerālsponsoram, kura vārds iekļauts sacensību nosaukumā – "Tet Rally Liepāja". Šis ir ļoti nozīmīgs solis mūsu rallija attīstībā, lai, kopīgi strādājot, ļautu sasniegt vēl nesasniegtus mērķus,” izsakās "RA Events" direktors Raimonds Strokšs.

Visi jaunumi un informācija par "Tet Rally Liepāja" atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.