Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies FIA Eiropas rallija čempionāta 2022. gada sezonas sestais posms "Rally di Roma Capitale", kur starp 74 ekipāžām ātrumposmos ar vadošās ieskaites klases Škoda Fabia Rally2 evo automašīnu startēs arī liepājnieki Mārtiņš Sesks / Renārs Francis.

Latvijā mītošajiem rallija interesentiem arī šajā nedēļas nogalē tiks nodrošināta unikāla iespēja visus "Rally di Roma Capitale" ātrumposmus skatīt tiešraidē, TV3 Sport 2 kanālā. Bet rallija izšķirošais ātrumposms SS13 Fiuggi 2 Power Stage svētdien pulksten 17 būs skatāms arī kanālā TV6, kas pieejams Latvijas virszemes TV bezmaksas programmu apraidē.

Kā šajā sezonā ierasts, FIA Eiropas rallija čempionāta posmu ātrumposmu tiešraides un atkārtojumi vērojami TV3 Sport kanālos. Šajā nedēļas nogalē, pirmā tiešraides translācija no Itālijas paredzēta jau šovakar, kad pulksten 21 tiks pārraidīts Romas ielās sarīkotais pilsētas ātrumposms SSS1 Colloseo ACI Roma.

Tiešraides translācijas sestdien būs skatāmas jau no pulksten 10, dienas gaitā ļaujot vērot visu sešu paredzēto ātrumposmu norises. Arī svētdien plānoti seši ātrumposmi, translācijām gan sākoties par vienu stundu agrāk – pulksten 9. Tikmēr svētdienas pievakarē pulksten 17 paredzēto izšķirošo ātrumposmu SS13 Fiuggi Power Stage būs iespējams vērot arī TV6 ēterā.

Tāpat kā ērtu FIA Eiropas rallija čempionāta skatīšanās veidu var minēt arī tiešsaistes straumēšanas platformu WRC+, kurā kopš šī gada tiek pilnībā translēti un atspoguļoti arī FIA Eiropas čempionāta posmi. WRC+ ļauj skatīties visus ātrumposmus gan tiešraidē, gan ierakstā, kā arī izvēlēties dažādas papildu iespējas, piemēram, skatīt ralliju no automašīnu salonā izvietotām kamerām, aplūkot rallija kartes, kā arī citu informāciju.

Tikmēr jaunumi un informācija par Latvijā notiekošo FIA Eiropas rallija čempionāta posmu Tet Rally Liepāja atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @LVRally, Facebook /LVRally un Instagram /lvrally.