Līdz spēka, ātruma un izturības sacensībām "Liepājas Throwdown 2020" atlikušas vien dažas dienas – jau šo sestdien, 7.martā, Liepājas Olimpiskā centra arēnā satiksies 100 atlēti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un Vācijas, lai mērotos spēkiem par uzvarētāja titulu.

Starptautiskās sacensības norisināsies visas dienas garumā, tās vērot un atbalstīt sportus aicināts ir ikviens aktīvā dzīvesveida entuziasts, informē Sporta kluba "Liepāja Power House" vadītājs Jānis Putra.

"Liepāja Throwdown 2020" notiks no pulksten 9 līdz aptuveni pulksten 19. Funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms sporta veids, tāpēc apmeklēt sacensības, vērot to norisi un atbalstīt sportistus laipni aicināts tiek ikviens liepājnieks. Sacensību vērošanu aizraujošu padarīs daudzveidīgie uzdevumi − sākot no vingrošanas līdz svarcelšanai, no izturības līdz ļoti koordinējošām kustībām. Uzdevumu starplaikos notiks konkursi skatītājiem, kuru laikā aktīvākie apmeklētāji varēs iegūt vērtīgas balvas. Sacensību programma aplūkojama šeit: http://www.liepajathrowdown.lv/schedule.php.

Kā jau ziņots iepriekš, šajā gadā sportistus sagaida interesants jauninājums – uzdevuma veikšana baseinā, kura izpildes laikā tiks pārbaudīta atlētu kardio izturība. Svarīgs lūgums visiem skatītājiem un atbalstītājiem – lai vērotu pārbaudījumu baseinā, līdz jāņem maiņas apavi, jo baseina zonā varēs ieiet tikai ar tiem. Tāpat jāuzsver, ka pirmo reizi sacensību norisei izmantota tiks visa olimpiskā centra arēna.

Sacensību galvenais mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un sniegt aizraujošu iespēju sportistiem sacensties savā starpā, tādējādi paaugstinot arī savu profesionālo meistarību.

Sacensībās startēs dažāda dzimuma un vecuma pārstāvji 8 kategorijās: vīriešu un sieviešu elites klasē, sporta klasē vīriešiem un sievietēm, 35+ klasē vīriešiem un sievietēm, pusaudžu klasē jauniešiem un jaunietēm no 15 līdz 17 gadiem.

Galvenā balva ir ceļojošais spēka kauss, kā arī dažādas balvas no sponsoriem un atbalstītājiem – sporta uzturs un inventārs no SIA "Tru-Fit", SIA "KL FOODS", SIA "G-FITNESS". Pirmo reizi tiks pasniegta arī naudas balva, to saņems elites klases uzvarētāji.

Sacensību nolikums un papildu informācija ir pieejama mājaslapā: http://www.liepajathrowdown.lv/, kā arī "Liepāja Throwdown" un "Power House Liepāja" Facebook lapās.
Sacensības organizē sporta klubs "Power House Liepāja" ar Liepājas pilsētas atbalstu.