Sestdien, 16.oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas basketbola klubs piedāvā saviem skatītājiem divas spēles pēc kārtas: juniori uzņems BK "Talsi", kungi – "Valmiera Glass/ViA".

Šajā slapjajā rudenī, iespējams, viens no labākajiem veidiem kā atpūsties ir basketbola spēļu apmeklēšana – patīkamā atmosfērā, jaukā zālē, siltumā un emocijām bagātās sporta veidā – basketbolā. Pie tam, divas spēles ar nelielu pauzi starp tām.

Sestdien pulksten 14 mūsu juniori BK "Liepāja/LSSS" uzņems BK "Talsi" komandu. "Ramirent NBL" Rietumu grupā ziemeļu kurzemnieki atrodas 9.vietā, kas gan, godīgi sakot, ir nepareizi, jo ir izcīnījuši uzvaru vienīgajā spēlē (22.septembrī viesos pret "Spars/VeA"), tāpēc ir pelnījuši būt augstāk. Mūsu komanda ar trim zaudējumiem trīs mačos atrodas 7.pozīcijā.

Mazliet vairāk kā stundu pēc junioru spēles beigām, jeb precīzāk pulksten 17 "PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas" turnīrā trešo mājas spēli aizvadīs BK "Liepāja", kas uzņems principiālos pretiniekus "Valmiera Glass/ViA". Lai arī kādā vietā turnīra tabulās atrastos liepājnieki un valmierieši, jau pēdējos divdesmit gadus starp šīm abām komandām spēles ir ļoti saistošas un ar spriedzi līdz spēles beigām. Kaut vai atceroties iepriekšējās sezonas LBL izslēgšanas spēļu sēriju, kad 1/4 finālā abas komandas aizspēlējās līdz izšķirošajai piektajai spēlei. Sērijas ievadā liepājnieki iekrāja 2:0, kuru atspēlēja vidzemnieki, panākot sērijā 2:2. Sērija noslēdzās 5.spēlē Liepājā, kad 23.aprīlī ļoti mazrezultatīvā spēlē, atspēlējot 13 punktu deficītu, uzvaru spēlē (66:59) un visā sērijā izcīnīja mūsējie.

Jauno basketbola sezonu vidzemnieki iesākuši ar trim zaudējumiem trijās spēlēs.

Ceram uz citu spēles intensitāti sestdienas mačā pret vidzemniekiem. Noteikti, skatītāju atbalsts būs nepieciešams. Tāpēc, tiekamies LOC, kur mūs sagaida saistoša spēle, kā arī informējam, ka katrā mājas spēlē izspēlēsim mūsu sadarbības partneru "Sportland" dāvāto dāvanu karti 100 eiro vērtībām, kā arī laikā piedāvāsim skatītājiem dažādus citus konkursus, atrakcijas, dzīvo mūziku "Jautro sienāžu" izpildījumā, kā arī patīkamu basketbola gaisotni.

Biļetes uz spēli nopērkamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī "Liepājas Olimpiskā centra" kasē. Biļešu maksa no 1 līdz 3 eiro, bet pensionāriem ieeja bez maksas. Spēle tiek organizēta pēc valdības noteiktā "zaļā" drošības līmeņa noteikumiem, kas minēti zemāk.

Ņemot vērā Latvijā noteiktos "Covid–19" ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt tikai vakcinētas un "Covid–19" pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti (no 12 gadu vecuma) vai pārslimojuši "Covid–19" infekciju.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.