Latvijas vīriešu volejbola izlase 28.maijā un 1.jūnijā aizvadīs pirmās Eiropas Zelta līgas mājas spēles Liepājas Olimpiskajā centrā, savukārt 11. jūnijā trešo mājas spēli pret Beļģijas izlasi aizvadīs Daugavpilī.

Latvijas izlases sastāvā Eiropas Zelta līgas spēles aizvadīs Latvijas labākie jaunie talanti – Itālijā pirmo sezonu aizvadījušie Kristers Dardzāns un Gustavs Freimanis, kā arī citi, kas sevi jau parādījuši uz Eiropas skatuves. Pieredzējušo spēlētāju vidū būs iespēja redzēt – Denisu Petrovu, Romānu Saušu un Tomu Švānu.

Pirmoreiz pēc 2019.gada atkal plānots spēles aizvadīt izbraukumos, katrai izlasei ciemojoties pie trim pārējām grupas dalībniecēm. Tāpēc Latvijā būs trīs mājas spēles. Tās, turpinot iepriekš iedibināto tradīciju, plānots aizvadīt Latvijas reģionu pilsētās. Šoreiz divas no spēlēm notiks Liepājā un viena Daugavpilī.

Latvijas izlase Zelta līgas turnīru aizvadīs C grupā, kurā pretinieki šajās spēlēs būs labi zināmā Igaunija, Beļģija un Čehija.

Ar Igauniju un Beļģiju Eiropas līgā tika spēlēts arī gadu iepriekš. Pret Igauniju neizdevās uzvarēt ne setā, taču šo pretinieku viņa mājās izdevās pieveikt Eiropas čempionāta finālturnīrā Tallinā, bet pret Beļģiju abās spēlēs tika zaudēts ar 1-3.

Arī šogad Zelta līgas turnīrs vīriešu izlasei būs kā gatavošanās posms Eiropas Čempionāta kvalifikācijas spēlēm, kas sāksies augusta beigās.

Biļetes var iegādāties www.bezrindas.lv.

28.maijs pulksten 15.30 Latvija pret Igauniju (Liepājas Olimpiskais centrs).
1.jūnijs pulksten 19.30 Latvijas pret Čehiju (Liepājas Olimpiskais centrs).
11.jūnijs pulksten 19.00 Latvijas pret Beļģiju (Daugavpils Olimpiskais centrs).