Foto no twitter.com/WashWizards

Basketbolists Kristaps Porziņģis šobrīd ir sasniedzis apmēram 60–65% no sava potenciāla, intervijā raidsabiedrībai NBC atklāja Porziņģis, ziņo LETA.

Latvietis sezonu iesāka Dalasas "Mavericks" komandā, bet februārī maiņas darījumā nonāca Vašingtonas "Wizards" rindās, savā jaunajā vienībā aizvadot kopumā 17 spēles. Sezonas pēdējos divos mačos Porziņģis laukumā nedevās.

"Šobrīd esmu sasniedzis apmēram 60–65% no sava potenciāla, tāpēc man ir vēl gana daudz jāstrādā. Manā gadījumā svarīga ir procesa nepārtrauktība un laba veselība," uzsvēra Porziņģis.

Latvijas basketbolists pakāpeniski iekļāvās "Wizards" sastāvā un Vašingtonas kluba kreklā vidēji mačā guva 22,1 punktu un izcīnīja 8,8 atlēkušās bumbas. "Šis periods manā karjerā bijis ļoti labs, lai varētu atkal sajust spēli un justos komfortabli. Tas ir svarīgi tagad un tā būs arī nākamajā sezonā," atzina basketbolists.

"Wizards" starpsezonā centīsies noturēt sastāvā Bredliju Bīlu, kuram ir spēlētāja opcija uz nākamo sezonu. Pārējiem vadošajiem vašingtoniešu spēlētājiem ir aktīvi līgumi uz nākamo sezonu. "Ja paskatāmies uz uzvārdiem, tad tā ir "play–off" komanda. Vismaz vajadzētu tādai būt, taču ir arī citi apstākļi, kas to nosaka. Nevēlos neko solīt, jo komandā ir svarīgi ne tikai trīs vai četri spēlētāji, bet viss kolektīvs," secināja Porziņģis.

Porziņģis savā sestajā NBA sezonā laukumā devās 51 mačā, kurā vidēji 29 minūtēs guva 20,2 punktus, izcīnīja 8,1 atlēkušo bumbu, atdeva 2,3 rezultatīvas piespēles un bloķēja 1,6 metienus.

Vašingtonas vienība uzvarēja 35 no 82 spēlēm (43%) un Austrumu konferencē ieņēma 12.vietu. Iepriekšējā sezonā ASV galvaspilsētas komanda ar 47% uzvarēto spēļu bija astotā konferencē.