Liepājas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Šarlotā guva 20 punktus Bostonas "Celtics" uzvarā pār Dāvja Bertāna pārstāvēto Šarlotas "Hornets" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, informēja LETA.

Spēlē, kurā "Hornets" mājās ar 104:118 (32:30, 21:29, 26:36, 25:23) piekāpās "Celtics", mājinieki piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, bet Bostonas klubs svinēja otro uzvaru pēc kārtas.

Porziņģis laukumā bija 30 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā realizēja piecus no septiņiem divpunktu metieniem, vienu no trim tālmetieniem un septiņus no astoņiem soda metieniem. Viņa kontā arī septiņas atlēkušās bumbas, piecas rezultatīvas piespēles, bloķēts metiens, kļūda, piezīme un +/- rādītājs +11.

Bertāns 22 minūtēs un 42 sekundēs laukumā realizēja vienīgo divpunktu metienu un divus no pieciem tālmetieniem, kā arī izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, sakrāja rezultatīvu piespēli, pārķertu bumbu, bloķētu metienu, divas piezīmes un +/- rādītāju -15.

Uzvarētājiem pa 25 punktiem guva Sems Hauzers un Džeisons Teitams, kura kontā arī desmit atlēkušās bumbas, bet 19 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles sakrāja Deriks Vaits.

Rezultatīvākais "Hornets" rindās ar 26 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm bija Mailzs Bridžess, bet 23 punktus un septiņas atlēkušās bumbas sakrāja Grants Viljamss.

"Celtics" ar 59 uzvarām 75 spēlēs ieņem pirmo vietu līgā, bet "Hornets" ar bilanci 18-57 ir 13. Austrumu konferencē.