Pēc aizvadītām grupu turnīra spēlēm Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātā pienākusi kārta pusfināliem. Gan A, gan B līgas pusfinālos tika aizvadītas interesantas un spraigas pusfināla cīņas, kas izkristalizēja fināla pārus gan cīņā par 1.vietu, gan arī par 3.vietu. Papildus tam tiek aizvadīts turnīrs par katras līgas 5.–7.vietu.

Pagājušajā ceturtdienā kā centrālās spēles katrā no kārtām tika nozīmētas B līgas pusfināli. Vienā no tiem tikās "SLV pluss" un "Izsauc ballīti". Lai gan spēles beigās rezultāts gana pārliecinošs – 2:0 – par labu "SLV pluss", vairākas labas vārtu gūšanas epizodes izveidoja arī pretinieki, kur gan līdz vārtu gūšanai trūka pavisam nedaudz. Otrajā pusfināla spēlē kā pirmie vadībā izvirzījās "Priekule/Ruģi" komanda, taču "RT Metāls" spēja atgriezties spēlē un guva trīs bezatbildes vārtus – ar to nodrošinot vietu finālā.

Otrdienas vakars iesākās ar "TEM/LVAGROO" un "Medze/BL Serviss" dueli. Medzes pārstāvji jau spēles sākumā izvirzījās vadībā, pēc brīža pārsvaru dubultojot, tomēr "TEM/LVAGROO" nebija gatavi padoties – iekrātais "Medze/BL Serviss" pārsvars tika atspēlēts. Vairākas labas epizodes, bez noslēguma, komandas aizveda uz futbola "saldo ēdienu" jeb pēcspēļu soda sitieniem. Pirmie divi no tiem abām komandām precīzi, bet tad "TEM/LVAGROO" kļūda un viss uz "Medze/BL Serviss" pleciem. Aukstasinīgi izpildot pusfināla izšķirošo "pendeli", Jānis Pumpurs un Medze varēja gavilēt par iekļūšanu finālā! Pēc emociju pārpildīta pirmā pusfināla, laukumā devās "FK Nīca/OtankiMill" un "FK Blaķene". "Blaķenes" pārstāvji šai spēlei piegāja īpaši nopietni un pat bija sagatavojuši vairākus taktiskos risinājumus, tomēr "FK Nīca/OtankiMill" bija spējīgi tos neitralizēt. Arī "FK Nīca/OtankiMill" azotē bija vairāki taktiskie plāni, no kuriem vairākus arī izdevās realizēt, kā rezultātā arī iekļūšana čempionāta finālā, izcīnot 2:0 uzvaru.

Cīņa par 5.–7.vietām ceturtdien sākās ar "FK Caljan" un "FK Zvejnieks" dueli, kurā ar 2:0 pārāki izrādījās FK Caljan. Jāatzīmē, ka šī spēle neiztika bez asumiem un pirmoreiz visa čempionāta laikā tika parādītas sarkanās kartītes. Kā nākamie laukumā devās "Vaiņode" un "A.B.A.kompānija" pārstāvji. Spēle bija aizraujošiem notikumiem piepildīta, bet spēles noslēgumā 3:1 par labu "A.B.A.kompānija". Noslēdzošo savu čempionāta spēli otrdien aizvadīja "A.B.A.kompānija", kas regulārā čempionāta laikā ierindojās B līgas pēdējā vietā, tomēr uzvara pār "Jūrnieka ligzdu" ar rezultātu 1:2, ļauj viņiem nodrošināt 5.vietu čempionāta izskaņā. Cīņā par 5.vietu A līgā, laukumā devās "Liepājas Centra draudze" un "FK Zvejnieks", intensīvā spēlē, kurā tika veidoti uzbrukumi gan uz vieniem, gan uz otriem vārtiem, uzvaru ar 2:0 svinēja "Liepājas centra draudzes" pārstāvji. "FK Zvejnieks" pārstāvjiem gan šajā sezonā būs jāaizvada vēl viena spēle – pārspēle ar B līgas 2.vietas ieguvēju.

Fināli tiks aizvadīti 26.augustā, jau sākot no pulksten 18, kad laukumā dosies regulārā turnīra abu līgu 5.un 6.vieta. pulksten 19 paredzēti B līgas fināli, bet 20 – A līgas cīņas par čempionāta trofejām. Jāatzīmē, ka visas finālu dienas laikā par labu atmosfēru rūpēsies izklaides uzņēmums "Izsauc ballīti", būs iespējams iegādāties uzkodas un atspirdzinošos dzērienus no "Jūrnieka ligzdas", kā arī visa vakara garumā jaunākajiem līdzjutējiem būs pieejamas arī piepūšamās atrakcijas.

Čempionāts tiek organizēts ar Liepājas valstspilsētas domes atbalstu. Pasākuma atbalstītāji: Barber Shop/Bārs "Blaķene", Liepājas Olimpiskais Centrs, "WindUp", Sporta preču veikals "Komanda", Dizaina mēbeļu izstrādes uzņēmums "CNC Art", Apsardzes firma "G4S", Ballīšu un pasākumu organizētāji "Izsauc Ballīti", ēdināšanas uzņēmums "Jūrnieka ligzda", kokteiļbārs "Woodstock", "Liepājas SUP skola", uzņēmums "Vecais kapteinis", "Blue shock race", "Amber pizza" un lāzertags "WindPoligon".