Aizvadītas kārtējās Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta spēles. Sakarā ar stadiona "Daugava" rezerves laukuma seguma maiņu, šonedēļ un turpmāk spēles tiks aizvadītas stadionā "Olimpija".

2.augusta vakars iesākās ar B līgas spēlēm starp "Jūrnieka ligzda" un "Vaiņode", "A.B.A.kompānija" un "SLV Pluss". Pirmajā no dueļiem aizraujošā un spraigā cīņā tika fiksēts neizšķirts ar rezultātu 1:1, bet otrajā spēlē, kur līderi tikās ar turnīra "pastarīti" uzvaru ar 4:1 guva "SLV pluss". Uzreiz pēc B līgas spēlēm laukumā devās A līgas vienības. Turnīra līderiem "TEM/LVAGROO" pretī stājās motivētā "FK Blaķene", kas, lai gan izveidojot vairākus izcilus vārtu gūšanas momentus, piedzīvoja minimālu zaudējumu ar 1:2. Jāatzīmē, ka "TEM/LVAGROO" pašlaik čempionātā nav zaudējuši nevienu spēli. Paralēlajā spēlē cīņā metās "FK Zvejnieks" un "Liepājas centra draudze", tomēr "Zvejnieka" pārstāvjiem spēle absolūti nevedās, kā rezultātā piedzīvots zaudējums ar 0:5.

Ceturtdienas vakara pirmajās spēlēs tikās "FK Nīca/OtankiMill" un "Medze/BL Serviss", kā arī B līgas vienības "RT Metāls" un "Izsauc ballīti". Lai gan nīcenieki jau spēles pirmajā minūtē nokļuva iedzinējos, spēles laikam beidzoties, viņu kontā pārliecinoša uzvara ar 5:1, kur četrus no komandas vārtiem guva Valdis Nicis. Karstasinīgā cīņā, kurā neiztika arī bez asumiem, uzvaras laurus paralēlajā spēlē plūca "RT Metāls". 20:15 uzsākās spēle starp "FK Caljan" un "Liepājas centra draudze", rezultatīvā mačā labāki ar 3:2 izrādījās "Caljan" pārstāvji.

Ar četriem gūtiem vārtiem spēles laikā rezultatīvāko spēlētāju augšgalā nostiprinājies "FK Nīca/OtankiMill" spēlētājs Valdis Nicis, kas čempionāta laikā jau iekrājis 12 vārtus. Pa sešiem gūtiem vārtiem A līgā Remiram Moseičenko ("TEM/LVAGROO") un Danam Hūnam ("FK Caljan"). Arī Artis Zalonskis ("RT Metāls") ar 5 gūtiem vārtiem nav pametis rezultatīvākā spēlētāja godu B līgā, pa četriem gūtiem vārtiem viņa tuvākajiem sekotājiem – Žanam Vasiļjevam ("SLV Pluss"), Maksimam Babjukam ("Izsauc ballīti") un Ričardam Auzniekam ("Priekule/Ruģi").

Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātā atlikusi vēl viena grupu turnīra kārta, kurā tiks noskaidrots galējais izvietojums turnīra tabulā. Jau nākamajā ceturtdienā, 11.augustā, tiks uzsākti pusfināli. Papildus informāciju par turnīra norises aktualitātēm un rezultātiem iespējams saņemt "Liepājas amatieru futbols" facebook lapā.

Čempionāts tiek organizēts ar Liepājas valstspilsētas domes atbalstu.