Skolēnu brīvdienās uz Ventspili devās Liepājas Kompleksās sporta skolas (KSS) peldēšanas nodaļas "Ezerkrasts" un LOC peldēšanas nodaļas jaunie sportisti, lai piedalītos peldēšanas sacensībās "Trīs pilsētu kauss". Sacensībās stratēja trīs pilsētu – Liepājas, Ventspils un Siguldas peldētāji, informē KSS preses pārstāve Simona Laiveniece.

Peldēšanas nodaļas  "Ezerkrasts" sportistus pavadīja treneres Tina Korbane un Ārija Strautiņa, bet LOC peldēšanas nodaļas audzēkņus – treneris Ruslans Makarovs. Sīvā cīņā, sacenšoties 50 metros brasā, brīvajā stilā, peldējumā uz muguras, tauriņstilā un 4x50 metru kombinētajā stafetē, Liepājas Kompleksās spora skolas peldētāji izcīnīja 2. vietu.

Savukārt tepat, Liepājā, tika aizvadītas iekšējās sacensības peldēšanā "Ātrā muguriņa". Tajās piedalījās teju simts jauno sportistu trīs vecuma grupās – 2012.gadā dzimušie un jaunāki peldēja 50 metrus, 2010./2011.gadā dzimušie – 100, bet 2009.dzimšanas gada un vecāki sportisti – 200 metrus uz muguras.

Liepājas Kompleksās sporta skolas treneris Dmitrijs Gorlačevs skaidro: "Mums sezonas laikā ir sacensības, lai sevi pārbaudītu visās disciplīnās un dažādās distancēs, šoreiz peldējām uz muguras. Iekšējās sacensības domātas, lai gūtu pieredzi un motivētu Latvijas mēroga sacensībām. Šoreiz kā skatītāji varēja piedalīties arī vecāki, tas iedeva pilnīgi citu emocionālo pacēlumu. Gandarīti ir gan dalībnieki, gan sportisti. Jaunākie sacensību dalībnieki saņēma diplomus un saldās balvas, bet godalgoto vietu ieguvēji – medaļas." Jaunie peldētāji Emīlija Grigorjeva, Amands Budriķis, Sindija Pauļuka, Marija Službina, Aleksandrs Lazdāns, Lāsma Metra, Dārta Kopštale un  Kārlis Dūkups izpildīja IV sporta klases normatīvus.